Antyrosyjska propaganda i indoktrynacja reżimu IIIŻydo-RP/Polin na smyczy made in USrael

Totalna, żydowska, syjonistyczna, propaganda zachodnich reżimów napotyka jednak bierny opór społecznej materii i to za sprawą własnych technik, które stosuje do indoktrynacji społeczeństw. Otóż, przeznaczone dla młodzieży multimedialne gadżety (smartfony, itp., itd.), które młodzież tak chętnie sobie przyswoiła jako niezbędny atrybut codzienności, a które miały ją skutecznie odciągnąć od zainteresowań społecznych, politycznych, osłabić kontakty i więzi nie tylko wśród rówieśników – i te zadania spełniły – ! -, dają także rezultat, którego syjonistyczna inżynieria społeczna nie przewidziała.

Młodzież porzuciła takie żydo-media jak radio i tv na rzecz multimedialnych gadżetów i przestała interesować się polityką – to fakt, ale ku utrapieniu Żyda, przestała interesować się Unią Europejską. Według oficjalnych badań statystycznych – informacja pochodzi z powszechnych żydo-mediów – ponad 50% młodzieży do lat dwudziestu nie interesuje się UE. UE młodzi mają po prostu w d… – i słusznie. … A frekwencja w wyborach do unijnego parlamentu w IIIŻydo-RP/Polin nie przekracza 25%.

Można przyjąć – takich badań statystycznych syjoniści nie przeprowadzą -, że także ponad 50% młodych nie ulega syjonistycznej propagandzie antyrosyjskiej i proamerykańskiej, proizraelskiej. I z całą pewnością podobny odsetek młodzieży nie zdradza zainteresowania żydo-katolicką religią i jej instytucją – ku utrapieniu syjonistów ma się rozumieć.

Jak więc widać każdy kij ma dwa końce. Niestety, nie możemy jednak tym kijem skutecznie grzmocić syjonistycznych łbów, ponieważ nie mamy dostępu do ich powszechnych mediów uzurpujących sobie termin „media polskie” – dysponujemy tylko internetowym publicystycznym chałupnictwem i wątpliwe, żeby przy pomocy takich tylko środków udało nam się odbudować i ukształtować narodową świadomość.

_____________________

D.Kosiur

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/10/06/antyrosyjska-propaganda-i-indoktrynacja-rezimu-iiizydo-rp-polin-na-smyczy-made-in-usrael/

Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, MEDIA - INTERNET INFORMATYKA, Uncategorized i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.