Skandal! Francuski raper nawołuje do mordowania białych dzieci

Francuska policja wszczęła śledztwo w sprawie rapera z Francji Nicka Conrada. Nagrał piosenkę, w której nawołuje do nienawiści rasowej i mordowania białych dzieci.

Wideo autorstwa Nicka Conrada obejrzało tysiące użytkowników, zanim zostało usunięte z YouTube za „łamanie zasad dotyczących mowy nienawiści”, a nieznany wcześniej artysta stał się w środę najpopularniejszym tematem na Twitterze we Francji.

Czarnoskóry raper nawołuje w swojej piosence do nienawiści na tle rasowym. Tekst piosenki opowiada o mordowaniu białych dzieci, a jej tytuł brzmi „Pendez Les Blancs” – Powiesić Białych. W teledysku nagranym do kawałka pokazano jak torturowany i mordowano białego mężczyznę.

W wywiadzie dla Le Parisien Conrad twierdzi, że film jest „fikcją” i że „chciał odwrócić role białego i czarnego człowieka”. Przyznał, że film jest kontrowersyjny, dodał jednak, że „szok był pożądany, konieczny, ale nie na takim poziomie”.

_____________

https://ndie.pl/skandal-francuski-raper-nawoluje-do-mordowania-bialych-dzieci/
Ten wpis został opublikowany w kategorii Francja, NAZIZM, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, RASIZM i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Skandal! Francuski raper nawołuje do mordowania białych dzieci

  1. Pingback: Posoborowy – masoński Kościół Katolicki w Polsce i Caritas wzięli pieniądze na mulikulti w Polsce | Zaścianek Porusza-zapiski

Możliwość komentowania jest wyłączona.