PiS łamie obietnice! „Do Rzeczy” o sprowadzaniu do Polski imigrantów z krajów islamskich i Azji

Nie tylko Ukraina. Indie, Pakistan, Nepal, Bangladesz, Azerbejdżan, Uzbekistan, a nawet Arabia Saudyjska. Do Polski przyjeżdża coraz więcej obcokrajowców. Nasz kraj w zatrważającym tempie zmienia swoje oblicze etniczne. A to wszystko za rządów PiS – ekipy, która wygrała wybory dzięki obietnicy obrony Polski przed falą przybyszów.

Czytaj dalej

Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, ISIS, ISLAM, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Uncategorized i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

3 odpowiedzi na „PiS łamie obietnice! „Do Rzeczy” o sprowadzaniu do Polski imigrantów z krajów islamskich i Azji

  1. KOJAK pisze:

    Lamie obietnice ? Jaka obietnice ? Od czas urzadzenie ordynarnej i bezczelnej afery gruntowej wszczetej na podstawie jawnie sfabrykowanych falszywych dokumentow PIS jest partia niewiargodna i kryminalna ! Wszystko zrobiono po to zeby wsadzic Sp Andrzeja Leppera do wiezienia celem go wyeliminowania z zycia politycznego ! Autor r tych falszerstw dokonanych za zgoda Kaczynskiego (!)Kaminski jest minstrem PIS od tajniakow ! Jest mimo wyroku sadu ktory mu udowodnil falszestwo bezkarny ! Jest on takze w-ce przezesem !!!!!!!!!! PIS Uchwali tzw ustawe antyterrorystyczna ktora dopuszcza tajniakom wszelkie dzialania kryminalne lacznie z zastrzeleniem bez ostrzezenia dowollnego czlowieka jesli tajnIakowi bedzie sie tylko wydawalo ze to rzekomo terrorysta !!!!!!!!!!!!!!!!! OTO WIARYGODNOSC PIS !!~!!!!!

  2. KOJAK pisze:

    NO BRAWO ! WIDAC TRESCI MUSZA BYC ZGODNE Z LINIA PRZEWODNIA ! A LINIA PRZEWODNIA POZOROWANA !

Możliwość komentowania jest wyłączona.