Poseł PiS zadaje rządowi niewygodne pytania o politykę imigracyjną!

Co najmniej dziwne; pani Sobecka powinna teraz poinformować nas o odpowiedzi na swoją petycję – gdyby jej intencje były szczere, a nie „zagrywką pod „publikę””. 1.)  Jej pryncypał od dawna przyjmuje imigrantów i ciągnie granty od Państwa na ich „kształcenie” na swojej uczelni w Toruniu. 2.) Pani Poseł nie zna stanowiska episkopatu i papieża w sprawie imigrantów? – nic mi nie wiadomo o jej i jej środowiska o choćby symbolicznym sprzeciwie. /m.jasińska

– Składam interpelację do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej ws. imigrantów zarobkowych.

Pytam, jakie są założenia obecnej polityki w zakresie sprowadzania pracowników z Azji, ile osób zamierza przyjąć MRPiPS, oraz co robi, aby zachęcić do powrotu Polaków ze Wschodu i powstrzymać emigrację na Zachód – poinformowała na Twitterze poseł Anna Sobecka.

Jest to tym ciekawsze, że Sobecka sama jest parlamentarzystką klubu Prawa i Sprawiedliwości. Z zawodu pedagog, Sobecka – była spikerka Radia Maryja – zasiada w Sejmie III, IV, V, VI, VII i VIII kadencji. Pierwszy raz weszła do Izby z ramienia Akcji Wyborczej Solidarność. Odeszła z klubu razem z m.in. Janem Łopuszańskim i wraz z nim współtworzyła Porozumienie Polskie. Potem dostała się z listy Ligi Polskich Rodzin. W lutym 2007 r. uczestniczyła w powołaniu partii Ruch Ludowo-Narodowy. W 2011 r. wstąpiła do PiS. W wyborach parlamentarnych w tym samym roku została ponownie wybrana z listy tej partii do Sejmu, otrzymując 6990 głosów. W 2015 r. ponownie z powodzeniem ubiegała się o poselską reelekcję (dostała 16 269 głosów).

Jeżeli do tej pory nie czytaliście poniższych materiałów, zachęcamy do kliknięcia i zapoznania się:

Gadowski: Warszawa pełna jest Hindusów, ludzi z Bangladeszu, Pakistanu, Nepalu oraz Arabów

Starachowice (świętokrzyskie): Libijczyk napadł na 59-letnią Polkę

Pruszków (mazowieckie): Muzułmańskie dzieci odmówiły składania wyjaśnień chcącym ich przesłuchać policjantom

Szlachtowicz: „Morawiecki sprawił, że imigranci chodzą po ulicach polskich miast!” – kilka słów o tym jak PiS oszukał

Za; http://dzienniknarodowy.pl/posel-pis-zadaje-rzadowi-niewygodne-pytania-o-polityke-imigracyjna/

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, Uncategorized i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.