Najpopularniejszy Imam świata popiera posła Tarczyńskiego. „Szanuje polityków, którzy walczą o swoją kulturę i tradycję”

Imam Tawhidi oraz Dominik Tarczyński. /fot. Twitter

Najpopularniejszy Imam świata – Saikh Mohammad Tawhidi – który jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych, tym razem odniósł się do spraw polskich, a konkretnie do posła Prawa i Sprawiedliwości Dominika Tarczyńskiego. Poparł on jego wypowiedź dotyczącą budowania meczetów. Może gdyby znał wszystkie wypowiedzi tego polityka, zmieniłby o nim zdanie…

(Idę o zakład, że to my nie znamy wszystkich „jego” wypowiedzi; z pewnością się wkrótce dowiemy  – m.jasińska)

Imam Tawhidi swoją popularność zawdzięcza krytycznemu spojrzeniu na radykalny islam. „Mamy ogromną liczbę młodych ludzi, którzy są zradykalizowani (…) To dzieje się ze względu na książki, które mamy – Islamskich ksiąg, które czytamy (…) One sprawiają, że młodzi ludzie wierzą, że jeśli wyjdziesz z domu i zabijesz niewiernych, trafisz do raju” – mówił blisko rok temu w australijskiej telewizji.

Od tamtego czasu na jego profilach w sieci można znaleźć takie wpisy: „2 dziewice w raju, winogrona zwisające z gałęzi powyżej ust, rzeki alkoholu, prorok Mahomet zstępujący na Ziemię podczas gdy Allah zstępuje na ziemię na ośle… Wszystko to mity wytworzone, by zapełnić umysły upadłego intelektualnie społeczeństwa. Dorośnijcie, proszę”.

Tym razem na jego koncie na Twitterze pojawiło się zdjęcie Dominika Tarczyńskiego z pochwalnym komentarzem. „Pochodząc ze środowiska opanowanego przez ekstremistów, szanuję polityków, którzy kochają swój kraj i walczą o swoją kulturę/tradycję” – napisał Tawhidi. To odniesienie do słów Tarczyńskiego, który powiedział, że zgodzi się na meczet w Polsce, jeżeli Arabia Saudyjska zgodzi się na kościół w swoim kraju.

___________-

https://nczas.com/2018/08/31/najpopularniejszy-imam-swiata-popiera-posla-tarczynskiego-szanuje-politykow-ktorzy-walcza-o-swoja-kulture-i-tradycje/

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Arabia Saudyjska, III RP, ISIS, ISLAM, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Uncategorized i oznaczony tagami , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.