Zachód świętuje urodziny komunistycznego terrorysty – Nelson Mandela

Ten plakat z okazji obchodów 100-lecia urodzin Nelsona Mandeli, zorganizowanego przez bibliotekę publiczną w Miami, 18 lipca, jest oznaką powszechnej i wszechobecnej kontroli komunistycznej. Czczenie ludzi takich jak Mandel i Rosa Parks jest oznaką, że komunizm jest faktem dokonanym.

Komunizm to podstęp. Nie zajmuje się prawdziwymi reformami, lecz tworzeniem i wykorzystywaniem podziałów społecznych w celu przejęcia władzy.

Ten wykres pokazuje, jak czarny dochód prawie nie wzrósł w porównaniu do innych ras, odkąd Mandela przejęła władzę w 1994 roku.

Nelson Mandela jest autorem książki „Jak być dobrym komunistą”. Zaaranżowana przez media histeria mówi ci, że NWO ma również charakter komunistyczny (tj. Illuminati, szatańskie tajne stowarzyszenie, wzmocnione kartelem bankowym, kolonizuje ludzkość. )

Afrykański Kongres Narodowy prowadził wojnę terrorystyczną przeciwko rządowi RPA przez 30 lat. Los Czarnych Południowoafrykańczyków pod rządami ANC jest teraz gorszy.

z od 5 grudnia 2013 r – Henry Makow Ph.D. – Terroryzm nie jest terroryzmem, kiedy żydowski kartel żydowski Iluminatów stoi za nim.

po lewej, Nelson Mandela i Joe Slovo w Moskwie z zaciśniętymi pięściami salutują z zalanej krwią żydowskiego bolszewizmu z Illuminati trybuny

W latach 1961-1990 sponsorowany przez Iluminatów Afrykański Kongres Narodowy prowadził wojnę terrorystyczną przeciwko rządowi Republiki Południowej Afryki. Została scharakteryzowana w środkach masowego przekazu  jako „walka ludowa” kontrolowana przez syjonistów i komunistów

Jednak kiedy Palestyńczycy zatrudniają terrorystów przeciwko reżimowi apartheidu w Izraelu, są oni „terrorystami”.  Nieważne, że Izrael został zbudowany na syjonistycznym terrorze przeciwko Brytyjczykom. Kiedy bankierzy Illuminati lub ich włości używają go, terroryści są „bojownikami wolności” i „powstańcami” (Syria to kolejny przykład).

Terrorist Mandela wygrywa w 1994 Pokojową Nagrodę Nobla

W latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych w Afryce Południowej bez terroryzmu minął zaledwie tydzień – dynamit w magazynie paliwowym, bomba samochodowa poza kwaterą główną Sił Powietrznych w centrum miasta. Siły partyzanckie ANC – znane po prostu jako MK, lub bardziej formalnie jak Umkhonto my Sizwe przetłumaczyliśmy  „Spear of the Nation ” została założona w 1961 roku przez Nelsona Mandelę i jego przewodnika, komunistycznego Żyda Joe Slovo.

Początkowo cele stanowiły infrastrukturę, ale dwie dekady później MK zabijał cywilów bez skrupułów – granaty byłyby rzucone w hamburgera lub opancerzoną kopalnię limpert, posadzoną w pasażu – a Mandela nie protestował.

Wśród znanych ataków był atak z 8 stycznia 1982 roku na elektrownię atomową Koeberg w pobliżu Kapsztadu, bombardowanie Church Street w dniu 20 maja 1983 roku, zabicie 19, a 14 czerwca 1986 bombardowanie samochodu w barze Magoo w Durbanie. , w którym zginęły 3 osoby, a 73 zostało rannych. (Wikipedia)

Oczywiście, Mandela był w więzieniu od 1963 roku. Został złapany podczas nalotu na kwaterę główną MK na farmie poza Johannesburgiem. ANC była finansowana i prowadzona przez komunistycznych Żydów, którzy z kolei byli szylingami dla bankierów Illuminati. Mandela pozował jako parobek.

Gospodarstwo zostało kupione i prowadzone przez żydowskiego komunisty Arthura Goldreicha,, po lewej.

W 1985 roku, gdy rząd zaproponował zwolnienie Mandeli, jeśli odrzuciłby terroryzm, odmówił. Został wypuszczony i ślubował, – MK będzie nadal siać spustoszenie. To nie było konieczne.

Rząd był gotowy na negocjacje przekazania władzy. W 1994 roku Mandela i F.W. de Klerk otrzymali Pokojową Nagrodę Nobla. Królowa Elżbieta II w swoim świątecznym orędziu z 1996 r. uznała Mandelę za wielkiego męża stanu. (Opis powyższego MK terroru jest zawdzięczany przeglądowi powieści Philipa Gourevitcha „Absolution” w The New Yorker, 30 kwietnia 2012 r., S. 70)

ANC JEST PRZEDSIĘBIORSTWEM ŻYDOWSKIEGO FRONTU

Dzięki  Michaelowi Hoffmanowi II wiemy:

„Afrykański Kongres Narodowy (ANC) w Południowej Afryce był prowadzony przez dwóch komunistycznych Żydów, Albie Sachsa, jednego z czołowych intelektualistów „(London Sunday Times, 29 sierpnia 1993) i Yossela Mashel Slovo (Joe Slovo, 1926-1995) .

Slovo urodził się w sztetl na Litwie, dorastał w jidysz i studiował Talmud. Wstąpił do terrorystycznego skrzydła ANC, Umkhonto my Sizwe, w 1961 roku i ostatecznie został jego dowódcą. W 1986 r. Został mianowany Sekretarzem Generalnym Komunistycznej Partii Południowej Afryki („Joe Slovo”, Jewish Chronicle, 13 stycznia 1995 r.).

Slovo był „planistą wielu ataków terrorystycznych ANC, w tym bomby samochodowej z 1983 r., Która zabiła 19 osób i zraniła wielu innych … Slovo, który wielokrotnie podróżował do Związku Radzieckiego, otrzymał sowiecki medal w swoje 60. urodziny … Slovo jest oddanym komunistą, marksistowskim leninistą bez jakiejkolwiek moralności, dla którego liczy się tylko zwycięstwo, bez względu na koszt ludzkości, bez względu na rozlew krwi … Slovo kwestionuje niewiele ze swojego wizerunku, jako komunistyczny mózg „za walką zbrojną ANC.

(Albie Sachs, po lewej)

Rewolucyjna przemoc stworzyła inspirujący efekt, który zamierzaliśmy, i zdobyła dla ANC pozycję lidera – powiedział Slovo. („Stratega rebeliantów dąży do zakończenia apartheidu”, LA Times, 16 sierpnia 1987 r., Str. 14).

Kiedy ANC Nelsona Mandeli przejęło RPA, Slovo zostało mianowane ministrem budownictwa mieszkaniowego. „

Czytaj dalej w południowoafrykańskich warunkach mieszkaniowych.

KOMUNIZM JEST PODSTĘPEM

Otoczony fałszywym idealizmem żydowski aktywizm społeczny i polityczny w dużej mierze służy sekretnemu satanistycznemu porządkowi Illuminati. Żydowscy aktywiści są oszustami lub oportunistami. Komunizm nie zajmuje się prawdziwymi reformami, lecz tworzeniem i wykorzystywaniem podziałów społecznych w celu przejęcia władzy. ANC, podobnie jak ogólnie komunizm, oszukało masy do obalenia rządu i zainstalowania marionetek  Illuminati, takich jak Nelson Mandela.

Los Czarnych w Południowej Afryce jest znacznie gorszy pod rządami „ludu”. Liczba osób żyjących za 1 $ dziennie podwoiła się z dwóch do czterech milionów. Stopa bezrobocia podwoiła się do 48% w latach 1991-2002. Wskaźnik bezrobocia Czarnych  wynosi obecnie 39%

W 2006 roku tylko 5 000 z ponad 35 milionów czarnych mieszkańców RPA zarobiło ponad 60 000 USD. Jedna czwarta całej populacji mieszkała w chałupach bez bieżącej wody i elektryczności. Jedna czwarta nie ma dostępu do czystej wody. 40% nie ma telefonu.

Wskaźnik zakażenia HIV / AIDS / TB wynosi 20%. Średnia długość życia spadła o 13 lat. 40% szkół nie ma elektryczności.

Gdzie jest troska ANC o ludzi? Oczywiście, był to podstęp, który umożliwił bankierom przejęcie kontroli nad zasobami RPA, tak jak przejęły one 70 lat Rosji wcześniej.
Źródło

WNIOSEK
Terroryzm jest narzędziem żydowskiego kartelu bankowości centralnej iluminatów z siedzibą w Londynie.
Dziewięćdziesiąt pięć procent światowego terroru, w tym 9-11, można prześledzić do tego źródła za pośrednictwem światowych służb wywiadowczych, zwłaszcza CIA, Mossad i MI-6. Są odpowiedzialni za ISIS i jej liczne ohydne zbrodnie.
Żyjemy w społeczeństwie, które zapiera dech w swojej hipokryzji. Ale taka jest strategia, aby udawać, że jest jedna rzecz, robiąc coś przeciwnego.

(Mandela był masonem i Rycerzem Maltańskim

 – Rosa Parks – Dlaczego Amerykanie honorują sprzedawczyków?

Uwaga: Ron zawiadomił mnie o tym: Mandela był agentem MI-6

NIEDZIELA HERALDA, UK: Nelson Mandela został … nazwany agentem MI6, który … pozwolił brytyjskim szpiegom działać w Południowej Afryce. Oskarżenia o rekrutację Mandeli przez brytyjskie służby wywiadowcze … ujawniły się w kontrowersyjnej nowej książce „MI6: Pięćdziesiąt lat operacji specjalnych” autorstwa uznanego eksperta wywiadu Stephena Dorril http://greenhouse.economics.utah.edu/pipermail/marxism-thaxis/2000March/016164 .html

____________________

Tłum. m.jasińska

20 lipca 2018 r

https://www.henrymakow.com/when_do_terrorists_get_nobel_p.html

Zobacz

Joseph Farrah – Do Not Mourn Mandela
Informal Apartheid & Poverty Continues in SA
Mandela was pro-abortion; pro-gay-marriage and a high ranking Communist
CBS News – Slum residents say things are worse now than under Apartheid
Infowars: Mandela Love fest Ignores Dark Side

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA ŚWIATA, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, MASONERIA, NAZIZM, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, Uncategorized, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.