Szwedzki polin – tak Daniels tresuje Dudę.

Mossad programuje szwedzką nacjonalistkę na pro-izraelitkę 

Video ukazuje szwedzkiego posła  Julia´e  Kronlid, która otrzymuje szczegółowe instrukcje od żydów na temat taktyki jaką należy przyjąć podczas poszczególnych glosowań (program polityczny) w Szwedzkim parlamencie. Żyd – w ramach SJD (szwedzko-żydowski dialog) podaje posłance J. Kronlid “7 – punktowy program”, który partia “chrześcijańska ma przyjąć jako swój”, a “zgodny z interesami  Izraela”. Ten żyd instruktor, w mycce na […]

Izrael oddelegował do Europy tysiące swoich podoficerów rezerwy – podszkolonych propagandzistów skierowanych do zadań cywilnych, którzy w roli przybocznych politruków trenują obecnie wszelakich polityków różnych państw. Gorliwe posłuszeństwo wobec takiego żydowskiego przewodnika, jest warunkiem niezbędnym do dalszej kariery zawodowej czy politycznej w wielu państwach Europejskich.

Tak jak na tym szwedzkim wideo, gdzie szwedzka polityk odbiera od żyda instrukcje nt. tego jak w szwedzkiej polityce należy mówić o Izraelu, tak Duda i podobni są pouczani przez swoich żydowskich mentorów szkolonych przez izraelską armię i psychologów wojskowych.

Możliwe, że Duda jest dodatkowo poszturchiwany przez Danielsa i dlatego jest taki rozhisteryzowany i co chwila przeprasza, grozi Polakom odwetem czy modli się.

________________

Red. Gazeta Warszawska

https://gazetawarszawska.com/index.php/okupacja-zydowska-w-polsce/1504-szwedzki-polin-tak-daniels-tresuje-dude

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, NAZIZM, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, Roszczenia żydowskie, SZWECJA, Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.