Dlaczego Polacy muszą zrealizować bojkot konstytucyjny ?

Można napisać ze historia uczy i dlatego żydzi nie chcą nauki historii w Polskich szkołach do czego nakłaniał w imieniu żydów niejaki Szymon Perski vel Perez na Uniwersytecie Jagielońskim.

To typowa bezczelność znana żydom na zasadzie, a nóż się uda i trafią na głupszego od siebie.

Aby pisać o tak poważnych sprawach jak prace dot. Konstytucji lub jak kto woli regulaminu społecznego w Polsce musimy cofnąć się kilka lat wstecz i na podobnym przykładzie przeanalizować wcześniejsze referenda, a że nie było ich wiele wiec nie będzie zbyt długo.

Najlepszym przykładem to referendum w sprawie « wejścia » Polski do struktur Unii Europejskiej. Napisałem wejścia w cudzysłowie ponieważ to nie było wejście tylko zniewolenie Polski i Polaków, a najlepszym przykładem jest Wspólna Polityka Rolna Unii Europejskiej.

Wspólna Polityka Rolna UE to przykład typowego apartheidu gdzie na danym obszarze prawnym stosuje się nierówny rozwój społeczny. Jest to przykład typowego zjawiska kryminalnego ściganego na całym świecie za sprawą Rezolucji ONZ.

Dzisiaj wiemy że mniejsze dopłaty rolników w Polsce były uzasadnione masowym bankructwem albo patologią biedy rolników Polaków i w następstwie tych kryminalnych działań wykupem ziemi przez związki wyznaniowe jak Watykan czy gminy żydowskie.

Polskie prawo przewiduje w przypadku wszystkich niemal rodzajów referendum próg frekwencji.

Gdy próg ten nie jest osiągnięty, referendum jest uważane za nieważne (w przypadku referendum lokalnego) lub też jest ważne, ale jego wynik nie jest wiążący.

Tak jest w przypadku referendum ogólnokrajowego, przewidzianego przez art. 125 Konstytucji.

W wielu przypadkach łatwiej jest zerwać referendum czyli spowodować, że wynik będzie nieważny lub niewiążący, niż je wygrać.

Zerwanie referendum jest szczególnie łatwe w przypadku referendum ogólnokrajowego. Zgodnie z przepisami Konstytucji, wynik takiego referendum nie jest wiążący, jeśli frekwencja wyniosła mniej niż 50%.

I m.in. dlatego nie ustajmy w walce z Naszym okupantem i zerwijmy Referendum dot. Konstytucji, a która i tak jest zrealizowana na Naszą szkodę.

W każdych wyborach, w każdym referendum głosuje tylko część uprawnionych.

W Polskich warunkach okupacyjnych trudno wyobrazić sobie frekwencję przekraczającą 60 czy 65%. Do zerwania referendum wystarczy więc, aby wezwanie do bojkotu obniżyło frekwencję o 10 do 15 punktów procentowych. Innymi słowy: aby zerwać referendum ogólnokrajowe, wystarczy przekonać do tego 10 do 15% obywateli.

W referendum ogólnokrajowym z 8 czerwca 2003, dotyczącym przystąpienia do Unii Europejskiej, frekwencja wyniosła 59%. Zatem wynik był więc wiążący. Poparcie dla przystąpienia do Unii zostało wyrażone przez 77% głosujących, co stanowi 45% ogółu uprawnionych do głosowania.

Przeciwko przystąpieniu do Unii wypowiedziało się 23% głosujących, czyli 14% uprawnionych do głosowania. Gdyby ci ostatni zbojkotowali referendum zamiast głosować przeciwko, to frekwencja wyniosłaby tylko i aż 45%. W takiej sytuacji wynik referendum byłby niewiążący i Polska nie mogłaby na jego podstawie przystąpić do Unii Europejskiej. Judeo-satanisci musieliby przedstawić nowe propozycje dla Polaków w Polsce aby przekonać Nas co do słuszności wstąpienia do Unii Europejskiej na nowych korzystniejszych warunkach.

Przypomnę że okupanci stosowali wtedy pogląd zgodnie z którym apele o bojkot będą nieskuteczne i wyborcy woleli postąpić do referendum tak, jak przeciwnicy samej Unii Europejskiej w roku 2003. Watykan był jednoznaczny w tym oszukiwaniu Polaków gdzie ambony wręcz płonęły gorliwością globalizmu.

KOLEJNYM ARGUMENTEM O BOJKOT KONSTYTUCYJNY jest uzasadniony pogardliwym, stosunkiem samych okupantów do referendum w Polsce. Odczuliśmy to wyraźnie w roku 2005 i w roku 2012.

W roku 2005 Platforma Obywatelska złożyła w Sejmie Okupacyjnym wniosek o referendum dotyczące czterech ważnych reform konstytucyjnych. Wniosek poparty był podpisami 750 000 obywateli. Zgodnie z prawem, Sejm nie miał obowiązku rozpisywać referendum w tej sprawie, ale miał obowiązek przynajmniej rozpatrzyć możliwość przeprowadzenia takiego referendum. Nie rozpatrzył. Zamiast tego, pudła z podpisami zostały po jakimś czasie zmielone w niszczarkach sejmowych. Powstał nawet ruch społeczny Zmieleni który wziął swą nazwę od tego właśnie wydarzenia. Ani Platforma Obywatelska organizacja kryminalna w Polsce, która zebrała owe 750 000 podpisów, ani żadna inna okupacyjna partia polityczna, nigdy się o sprawę nie upomniały. Typowe oszustwo okupantów !!!

W roku 2012, związek zawodowy Solidarność zebrał milion podpisów pod wnioskiem o referendum w sprawie przedłużenia wieku emerytalnego do 67 lat. Tym razem Sejm rozpatrzył wniosek tak więc nie złamano prawa, ale Sejm Okupacyjny nie zgodził się na rozpisanie referendum.

Tak więc decyzja, która wpłynie na życie większości z nas, została podjęta przez Sejm z wykluczeniem ogółu obywateli. To kolejny argument aby bojkotować tego typu działania wymierzone przeciwko Polakom w Polsce.

Biorąc powyższe pod uwagę należy uznać że działania Uzurpatora w sprawie zmian dot. Konstytucji nie wnoszą żadnych pozytywnych regulacji dla Polski i Polaków natomiast stwarzają kolejne zagrożenie dla tożsamości Narodu Polskiego oraz Polski.

W tym stanie rzeczy bojkot jest nie tylko konieczny ale i słuszny aby nie dać się złapać za gardło dzieciom szatana /Ew. Św. Jana 8: 44/ !

___________________

KOMENTARZ m.jasinska

*** referendum będzie miało wymaganą frekwencję, bo 11 listopada mają się też odbyć wybory samorządowe / taka przy okazji „frekwencja referendalna stworzy wrażanie, że Polacy chcą zmiany obowiązującej Konstytucji.

Wtedy Duda, tak jak z niekonstytucyjnie napisanymi ustawą o Sądzie Najwyższym [nad którym przejmuje kontrolę] i ustawą o KRS,  sam napisze nam Konstytucję, taką jaką będzie chciał. Konstytucji, która swoimi zapisami, bez wojny,  może tak zmienić nam rzeczywistość, że w miejsce Polski jaką znamy, doprowadzi to do powstania nowotworu o nazwie POLIN.

Marszałek Karczewski rozważa zmiany :”Karczewski zdradził, że „Musimy też zmienić ustawę o referendum.”, … a to może oznaczać zmianę tego rodzaju, że obecne referenda nie mające mocy wiążącej, chce się zmienić w ten sposób, aby miały moc wiążącą…”

źródło:  Ziut – Ruch dla Rzeczypospolitej

_______________________

https://rafzen.wordpress.com/2018/05/14/dlaczego-polacy-musza-zrealizowac-bojkot-konstytucyjny/

Ten wpis został opublikowany w kategorii 4 czerwca 1989, APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA POLSKI, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, OKRĄGŁY STÓŁ, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POlska w likwidacji, Roszczenia wobec Polski, Roszczenia żydowskie, Uncategorized, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Dlaczego Polacy muszą zrealizować bojkot konstytucyjny ?

  1. Robert Grzeszczyk pisze:

    W obecnej chwili to nie powinno podlegać dyskusji.
    Mówi sie o referendum w sprawie Konstytucji ale nie mówi się nic o szczegółach. To kant.

Możliwość komentowania jest wyłączona.