zbrodnia wobec narodu! Polacy znaleźli się w stanie biologicznego zagrożenia

To polską wodę pitną mamy po lichwiarskich cenach kupować u obcych?

© Fot. Jakub Ociepa / Agencja Gazeta Woda z kranu na razie w Oleśnie nie jest zdatna do picia

To wprost nie do wiary

Wiele publikacji dostępnych w sieci wskazuje na to, że polską branżę wodnokanalizacyjną przejęły lub przejmują izraelskie spółki! Wygląda na to, że robione to jest po cichu, w każdym razie nie słyszałem do tej pory o tym nic i dlatego te informacje mnie szokują.

Nie mogę w to uwierzyć i mam nadzieję, że to tylko jakieś ponure  fake news.

Ja pisałam – już dwa lata temu – linki poniżej/m.j

Niepokojące dane w tej kwestii przedstawił również NIK, który w raporcie chyba 2016 stwierdza, że ceny wody w latach 2008-2015 wzrosły ponad 60% i za wodę płacimy, biorąc pod uwagę siłę nabywczą naszych płac, najwięcej w Unii Europejskiej! Czym to można uzasadnić?! Ha, możliwe, że przez minione lata tak windowano ceny, by branża stała się bardzo atrakcyjna dla międzynarodowych spółek. Jeśli założyć, że takie przygotowywania trwały za sprawą rządzącej spółki PO-PSL, to rodzi się pytanie, co, i czy w ogóle, zrobiło PiS, by zapobiec sprzedaży w obce ręce tak ważnej branży jak wodociągi i kanalizacja?!

Jeśli to prawda, to Polacy znaleźli się w stanie biologicznego zagrożenia

Nikogo nie trzeba  przekonywać jak podstawowe znaczenie  dla życia i zdrowia ma woda. Jeśli tak, to jej zasoby i dystrybucja, infrastruktura powinny być oczkiem , w głowie każdego  państwa i rządu – nie ma nic ważniejszego! Czy trudno sobie wyobrazić, że zagraniczny dysponent infrastruktury i wody, którą piją Polacy może wpływać na ich zdrowotność?!

Sprawa wymaga pilnego nagłośnienia i wyjaśnienia. Jeśli faktycznie doszło do obcego przejęcia polskiej branży wodno-kanalizacyjnej, to odpowiedzialne za nią osoby z najwyższych polskich władz dopuściły się zdrady, wręcz zbrodni wobec narodu!

_________________________

http://www.fronda.pl/blogi/migawki/to-polska-wode-pitna-mamy-po-lichwiarskich-cenach-kupowac-u-obcych,47270.html

Przeczytaj – dwa lata temu pisałam o tym draństwie – nikogo to nie ruszało – ludzie! – zatraciliście instynkt samozachowawczy? – nie obchodzi Was los Waszych dzieci?, najbliższych? – Co z Wami? – OBUDŹCIE SIĘ WRESZCIE!!!

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Woda. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.