Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi … Dość tej prożydowskiej histerii

Warszawa, 19.04.2018. Prezydent Andrzej Duda na cmentarzu żydowskim przy ul. Okopowej w Warszawie, 19 bm. w 75. rocznicê wybuchu powstania w getcie warszawskim. (kru) PAP/Paweł Supernak ***Zdjêcie do depeszy PAP pt. Prezydent oddał hołd ofiarom powstania w getcie warszawskim***

Uczczono 75. rocznicę wybuchu powstania w warszawskim getcie

Zginęli walcząc za godność, za wolność, ale walcząc także i za Polskę, bo byli polskimi obywatelami – mówił prezydent Andrzej Duda podczas dzisiejszych obchodów 75. rocznicy wybuchu powstania w warszawskim getcie,

Panie prezydencie, czy jest pan prezydentem Żydów, czy Polaków. Z tego wniosek, że tylko żydzi byli mordowani w całej europie, o Polakach, Romach, i innych Słowianach, ani słowa.

Jak mawia (opłacana z pieniędzy polskiego podatnika; i twierdzącą że Polacy wymordowali ponad 200tys Żydów ) Barbara Engelking :  — ,,śmierć Żyda to MISTYKA a śmierć Polaka czy innego goja to tylko biologia”

Europoseł platformy Obywatelskiej Tadeusz Zwiefka w swoim liście otwartym pluje na Polskę i stwierdza, że   — dzisiaj „wszyscy jesteśmy Żydami”

Ja nie jestem. Mam dość poprawnej politycznie retoryki, uległości wobec żydowskich oczekiwań w polityce historycznej. Dość tej prożydowskiej histerii

Uczczono 75. rocznicę wybuchu powstania w warszawskim getcie

—  Zginęli walcząc za godność, za wolność, ale walcząc także i za Polskę, bo byli polskimi obywatelami –

mówił prezydent Andrzej Duda podczas dzisiejszych obchodów 75. rocznicy wybuchu powstania w warszawskim getcie,

Jak wskazał,   powstanie w getcie wybuchło wtedy, kiedy Żydów w getcie warszawskim było „znacznie, znacznie mniej   szacunkowo mniej więcej ok. 50 tys.   Pozostali zostali zamordowani, albo popędzeni na Umschlagplatz, skąd wywieziono ich do obozu koncentracyjnego, do obozu zagłady w Treblince    powiedział Duda

Żaden Żyd nie ginął za swój kraj, a co dopiero za cudzy.   Nawet jak do reszty przywłaszczą sobie Polskę, to też o nią walczyć nie będą… Wysłużą się innymi…

Panie Prezydencje Andrzeju Duda, skoro już pan musisz coś na głowę zakładać, by się przypochlebić bratniemu narodowi   to weź pan i  załóż krakuskę, kołpak szlachecki rysi z sobolowym piórkiem albo góralski kapelusz.   By jak Polak wyglądać, a nie ktoś z Narodu Wybranego.   No bo jednak z pana jest polski prezydent, a nie izaraelski.

Chciałem Panu Panie Prezydencie  nieśmiało przypomnieć że warszawskie getto było likwidowane przez żydowską policję, a ta policja została zlikwidowana przez Ukraińców z SS Galizien, którego rocznicę powstania Ukraińcy obchodzą do dziś.

A w TVP i TVN niektórzy prezenterzy występują z żółtą gwiazdą na ubraniach.Nie przesadzacie?  Od jutra w szczujni TVN 24 i tak będą mówić,  że Polacy uczestniczyli w mordowaniu Żydów.

Czy Żydzi pochylają się nad pomnikami upamiętniającymi Polaków pomordowanych przez Żydów i wywiezionych na Syberię z żydowskiego donosu do NKWD?

Podczas „Marszu Żywych” miało miejsce emocjonalne wystąpienie byłego więźnia Auschwitz.

– Nie powinniśmy zapomnieć, że nie było polskich obozów zagłady ani polskiego Holocaustu

– powiedział ocalały z Holokaustu Żyd polskiego pochodzenia Edward Mosberg.

_________________________________

http://antykomunista.neon24.pl/post/143348,zydzi-zydzi-i-tylko-zydzi

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, Holokaust, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, Roszczenia żydowskie, Zbrodnie komunistyczne, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Żydzi, Żydzi, i tylko Żydzi … Dość tej prożydowskiej histerii

  1. Sara pisze:

    Dokładnie to nie Izrael!! Uciekli w czasie wojny do Izraela nic im nie zawdzięczamy !! Juda to przypadek ciężki Won z nim!!

Możliwość komentowania jest wyłączona.