O stosunku państwa teoretycznego z Izraelem – widziane z USA

Reakcja naszego eliciarstwa patriotycznego inaczej na przemówienie prezydenta Izraela, pokazała całemu światu, iż jestesmy niezrównani, gdy idzie o poziom serwilizmu za darmochę i jeszcze chcemy do tego dopłacić na poczatek 300 miliardów USD.

Na dobry początek zacytuję prezydenta Andrzeja Dudę w przemówieniu na marszu żywych, cytat za interia.pl: — „Państwo Izrael to dowód klęski nazistowskiego planu zagłady; niech nikt nigdy więcej nie ośmieli się podnieść ręki na naród żydowski” .

Z miejsca przypominają mi się ponure słowa komunsty Józefa Cyrankiewicza po poznańskim czerwcu 1956 roku, cytuję z pamięci: — Kto podnosi rękę na władzę ludową, to ta władza odrąbie mu tą rekę”.

Identycznie mówił po wydarzeniach marcowych tow. Edward Gierek.

Czyli jeśli dajmy na to występujemy przeciwko nienależnym odszkodowaniom w skromnej wysokości 300 miliardów USD, powołanej do tego organizacji bezczelnych hucpiarzy,to prezydent Duda z definicji zaliczy nas do antysemitników, podnoszących swoje antysemickie brudne łapy na niewinny naród żydowski, którym to jak psu buda należy się te minimum 300 miliardó USD zadośćuczynienia i będzie nam osobiście odrąbywał te nasze wstrętne antysemickie łapy żydowską siekierą pobłogosławioną przez naczelnego rabina ?

Przecież siekiera  sprawiedliwości dzijowej musi być w tym przypadku koszerna.

Wszak jego consigliere Krzysztof Szczerski, filobanderowiec nauczy go posługiwać się siekierą, gdyż jako osoba popierająca banderowską Ukrainę, wie z opisów jak to banderowcy czynili, rozprawiając się z Lachami.

Poziom serwilizmu jaki nam prezentuje prezydent Duda wobec narodu żydowskiego, dawno przekroczył już poziom czasów stalinowskich, kiedy to nasi dzielni towarzysze w imieniu narodu polskiego, składali wiernopoddańcze hołdy zbrodniarzowi Stalinowi.

Najpierw było przepraszanie i wielka prośba o wybaczenie za tzw. wydarzenia marcowe w imieniu narodu polskiego.

A cóż takiego się wtedy stało? Tow. Wiesław wyrzucił ze stanowisk państwowych działaczy partyjnych pochodzenia żydowskiego, dawnych członków aparatu terroru wobec narodu polskiego w czasach stalinowskich.

Na całym zachodnim świecie podniosło się wielkie larum, że Polacy szykują nowy holocaust niedobitkom żydowskim.

Ogromna większość pracowników aparatu terroru skorzystała natychmiast z możliwości wyjazdu z cudownego raju, którego to byli w ogromnej większości współtwórcami, wsadzając  m.in. tow. Wiesława do więzienia.

I po 50-ciu latach prezydent-gnojek Duda przeprasza i prosi o wybaczenie w imieniu narodu polskiego tych sowieckich czynowników tak jakby naród polski miał za czasów tow. Wiesława cokolwiek do powiedzenia.

Trzeba być kretynem lub najgorszym szubrawcem, by wydarzeniami marcowymi obciążać naród polski.

Albo ten gnojek jest kompletnym kretynem, albo szubrawcem sprzedawczykiem, za jakich miałam członków tzw. Unii Wolności, skąd wywodzi się nasz prezydent-gnojek.

Dalsze wydarzenia tylko potwierdzały stan całkowitego niedorozwoju politycznego prezydenta-gnojka, dla którego się liczy tylko własna kariera na trupie i reputacji Polski i Polaków.

Gangsterska grupa nazwana przez Żyda Normana Filkensteina „Holocaust Industry”, poczyna sobie coraz śmielej wobec kompletnego nic nierobienia kolejnego rządu tzw. III RP, mającej z niepodległą Polską tyle wspólnego, co mrówka ze słoniem.

 Grupa ta będącą grupą zawodowych wyłudzaczy mająca bardzo silne poparcie w Kongresie USA oraz w każdej administracji prezydenckiej, zarządała od Polski już nie 65 milaiardów USD ale 300 i to na dobry początek.

Toteż kiedy zaraz po tzw. obchodach marcowych oraz awanturze o ustawę IPN, wykorzystując swoje wpływy w administracji prezydenta USA zapowiedziała że premier i prezydent państwa teoretycznego zwanego III RP, traktowani będą jak persona non grata, consigliere gnojka Dudy, następny gnojek Szczerski natychmiast pojechał do Waszyngtonu, by spotkać się z woźnym Departmnet of State, następnie trimfalnie obwieścić, że prezydent Duda może jednak liczyć na spotkanie w jakiejś nieokreślonej przyszłości z kimś w rodzaju woźnego w kancelarii prezydenckiej.

Zamiast postawić w tym momencie sprawę na ostrzu noża albo jesteśmy traktowani poważnie, a jak nie to wynocha wasze wojska z Polski i więcej nie chcę słyszeć o jakiś wydumanych roszczeniach popieranych przez Kongres USA, to gnojek Szczerski zabiegał tylko o to by uzyskać od woźnego D. of S. zapewnienie że jego pryncypał gnojek nie będzie traktowany jak persona non grata. Takich to gnojków nastręczył Polsce i Polakom strategos nad strategosami.

Jarosław Kaczyński nie zrobił kompletnie niczego, by współdziałać z Polonią Amerykańską w sprawie roszczeń gangsterskiej grupy Holocaust Industry.

Postępuje jak drobny cwaniaczek zasłaniając się a to prezydentem Dudą albo premierem Morawieckim.

Jako strategos nad strategosami jest takim samym naiwnym człowiekiem jak profesor Andrzej Nowak , któremu to wydaje się, że jak Polskę łączą jakieś wyłącznie dla Polski „strategiczne interesy USA w Polsce”, to rząd USA nie będzie popierał interesów grupa Holocaust Industry.

Prof. Nowak przedstawia tylko myślenie życzeniowe pisowskiego eliciarstwa do którego go jednak nie zaliczam.

Wobec tak naiwnej postawy aż trudnej do uwierzenia, pisowskiego eliciarstwa ze strategosem nad strategosami na czele, Polonia Amerykańska przy pokazowym milczeniu pisowskeigo eliciarstwa patriotycznego inaczej, jedynie co mogła zrobić, to tylko i wyłącznie poinformować członków Kongresu, że uchwalenie ustawy popierającej żydowskie rocznienia, mogą otworzyć puszkę Pandory w samym USA i to może być wielkim problemem dla rządu USA i samego Kongresu.

Natomaist plotki rozpuszczane celowo, jakoby rząd USA naciskał na Izrael , by nie naciskał Polski w sprawie roszczeń grupy Holocaust Industry, można sobie spokojnie włożyć między bajki.

Przypomnę tylko, iż prezydent Izraela obarczył winą za Holocaust już nie jakieś zdegenerowane grupki Polaków ale całe państwo polskie. I działo się to w obecności prezydenta gnojka Dudy.

I co zobiła kancelaria prezydenta-gnojka?

Tylko stanowczo i dobitnie zaprotestowała i zdementowała.

Ale świat nie jest zainteresowany oświadczeniami jakićhś niedorozwiniętych politycznie gnojków państwa teoretycznego, tylko państwa poważnego jakim jest Izrael.

Zamiast zaprzeczać temu, co twierdzą izraelskie media, aby wyjść z poziomu państwa teoretycznego, Polska by musiała zerwać jednostronnie stosunki dyplomatyczne z Izraelem, właśnie ze względu na totalne kłamstwo jakie zostało wypowiedziane przez prezydenta Izraela w Polsce.

Myślę że po początkowym rozpętaniu sie medialnego piekła, po krótkim czasie Polskę by zaczęto wreszcie traktować jak normalne państwo dbającego o swoje dobre imię i swoje interesy.

Jednak jak widzimy strategosowi nad strategosami i jego przydupasach patriotycznych inaczej,  wcale nie zależy by wyjść z poziomu państwa teoretycznego, gdyż PiS w takim przypadku znalazłby się na śmietniku hstorii wraz innymi tworami magdalenki.

Dlatego to ugrupowania magdalenkowe będą robić wszystko, by pomagdalenkowa Poska pozostała państwem teoretycznym, co nam tę zależność wykazał niezbicie prezydent Izraela.

______________________

http://slepamanka.neon24.pl/post/143274,o-stosunku-panstwa-teoretycznego-z-izraelem-widziane-z-usa

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Holokaust, III RP, ISLAM, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, USA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.