Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem musi odrzucić wszystko, co żydowskie …

Polacy ciągle jeszcze wierzą żydo-reżimowej władzy, żydo-reżimowej opozycji, żydowskim powszechnym mediom, imponuje Polakom Zachód, skolonizowany przez żydowską finansjerę z USA i Wlk. Brytanii.

Polacy wierzą w żydowskiego Boga i ufają żydo-chrześcijańskiemu Kościołowi.

„A głupi! A głupi! A głupi wy!” – wołał Dobrzyński Maciek w „Panu Tadeuszu” do rozgorączkowanych i pustych głów.

A kto sprowadził wrogów na ziemie wasze, czyż nie żydo-chrześcijański Kościół i jego sternicy?

 Czyż nie Kościół i Żydzi doprowadzili do upadku I Rzeczpospolitej, a w XX wieku do upadku PRL? PRL – to okres katastrofalnych rządów, jak głosi jedna z syjonistycznych kreatur, niejaki J. Buzek – były premier IIIŻydo-RP/Polin.

Tylko, że w tym PRL nie było bezrobotnych, bezdomnych, głodnych i głodujących dzieci i nikt nie ubierał się w używane szmaty z Zachodu, nie obawiał się o przyszłość, nie martwił jak przeżyje na emeryturze i czy ją w ogóle otrzyma.

—  „Jan Paweł II otworzył szeroko cały Kościół na świat żydowski, religijny i świecki, i prywatnie sam był – można powiedzieć – filosemitą, a jednak jego postawa i jego działanie w tym względzie nie przyniosły pożądanych owoców. Wprost przeciwnie, tym śmielej atakuje się Kościół katolicki, w tym i Kościół polski, i Polskę (…).”

Nasz Dziennik 22.08.2007, „Rozczarowanie”ks.prof. Cz.Bartnik.

A czyż to nie prymas W. Polak razem z hierarchami głosi, że 

—  „antysemityzm jest grzechem”, a „nacjonalizm jest herezją” ?

A zawołany żydo-katolik G. Braun, przez wielu ceniony jako wielki patriota polski, niczym nie skrępowany, bo owieczki głupie są i historii własnej nie znają, ostatnich wydarzeń politycznych nie pamiętają, głosi hasła: —  „Kościół, szkoła, strzelnica”, „nie stójmy plecami do Kościoła”.

Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem, musi odrzucić wszystko, co żydowskie, także tę narzuconą nam żydowską duchowość żydo-katolicyzmu.

________________

Dariusz Kosiur

https://wiernipolsce1.wordpress.com/2018/04/06/zeby-polak-byl-polakiem-byl-slowianinem/

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, HISTORIA POLSKI, III RP, Jan Paweł II, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Kresy Wschodnie, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Wilno. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem musi odrzucić wszystko, co żydowskie …

 1. Jack Hammer pisze:

  Wysłane z aplikacji Poczta dla Windows 10

  Od: forumemjot dla Polski
  Wysłano: niedziela, 8 kwietnia 2018 12:37
  Do: jack.hammer318@gmail.com
  Temat: [Nowy wpis] Żeby Polak był Polakiem, był Słowianinem musi odrzucić wszystko, co żydowskie …

  emjot posted: „Polacy ciągle jeszcze wierzą żydo-reżimowej władzy, żydo-reżimowej opozycji, żydowskim powszechnym mediom, imponuje Polakom Zachód, skolonizowany przez żydowską finansjerę z USA i Wlk. Brytanii. Polacy wierzą w żydowskiego Boga i ufają żydo-chrześcijańsk”

Możliwość komentowania jest wyłączona.