Wojna z chrześcijaństwem. Eustace Mullins

Wyznawcy kultu samobójców?

„Moja opinia o chrześcijańskich syjonistach? To szumowiny społeczne, ale nie mówcie im tego. Potrzebujemy każdego pożytecznego idioty, którego możemy zdobyć” – Bibi Netanyahu

Poniższy artykuł cenionego Eustace Mullinsa ma 30 lat.  — Jako Kanadyjka, prawdopodobnie   ryzykuję  jego publikację, ale będąc fanką tego wspaniałego człowieka, — niech spoczywa w pokoju,   — nie mogę się temu oprzeć.  Jak zawsze, Mullins nie cedzi słów, lecz idzie prosto do sedna sprawy, w tym przypadku infiltracji żydów w wiarę katolicką i chrześcijańską.

Żydzi niszczą ludzkość;   — ale chrześcijanie, dużo bardziej ludzcy niż żydzi, pomagają żydom we własnej destrukcji. Dlatego istotnie, kult judeo-chrześcijański jest kultem śmierci.

Obie grupy – żydzi i chrześcijanie (Oś Londyn – Nowy Jork – Tel Awiw i generalnie chodzi o zjudeizowanych protestantów, twory żydomasońskie, ponieważ ostatnie katolickie mocarstwo zostało zgilotynowane w masońskiej rewolucji antyfrancuskiej.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii EKUMENIZM, IZRAEL, JUDAIZM - ŻYDZI, MASONERIA, NAZIZM, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.