Kilka prostych pytań powinien zadać sobie każdy Polak

***

Dlaczego polskie społeczeństwo powoli lecz nieuchronnie wymiera? Statystyki są tu nieubłagane.

Każdy młody Polak powinien zapytać siebie, czy jego jedyną szansą na życie jest wyjazd na zachód i praca tam?

Dlaczego już teraz poprzez media „rząd polski” daje do zrozumienia że za 20 lat emeryci będą otrzymywać głodową jałmużnę tak zwaną emeryturę w wysokości 300-700 złotych miesięcznie.

Warto też zastanowić się —  czy za te pieniądze w ogóle można będzie przeżyć w kraju w którym prąd, woda i gaz są relatywnie najdroższe w Unii Europejskiej.

Dlaczego podatki w Polsce są tak niesłychanie duże a założenie własnej działalności gospodarczej graniczy z samobójstwem?

Dlaczego każdy pracujący mieszkaniec naszego kraju oddaje państwu w postaci podatków ponad 60% swoich zarobków?

Dlaczego resztki polskiej młodzieży uciekają za granicę a do kraju sprowadza się Ukraińców?

Aby odpowiedzieć na te pytania  należy spojrzeć wstecz na lata 80 te i początek lat 90 w Polsce,  — i zastanowić się,    —  skąd się wzięli ci ludzie, którzy obecnie wraz ze swymi dziećmi a niekiedy całym i rodzinami rządzą Polską

Odpowiedź będzie prosta – byli oni wyniesieni do władzy przez zachodnie organizacje, rządy a niekiedy służby.

Cała operacja wymiany elit politycznych na początku lat 90-tych była przeprowadzona nader skutecznie i trudno się dziwić że dziś tzw ” elity polityczne” Polski są raczej zarządzającymi niż rządzącymi.

Tylko jak najszybsze odsunięcie tych agentów zachodu od władzy, w najbliższych wyborach mogło by dać jakiekolwiek nadzieje na przyszłość dla Polski.

Pod ich rządami Polacy skazani są na unicestwienie bądź w sposób naturalny (wymieranie) bądź w rezultacie wojny która obecnie rządzących tak podnieca.

***

Tomasz Omański

Za: http://polska-kaliningrad.neon24.pl/post/142694,pare-prostych-pytan-o-przyszlosc-polski

Data publikacji: 2.03.2018

Za; https://wolna-polska.pl/wiadomosci/pare-prostych-pytan-o-przyszlosc-polski-2018-03

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Sejm, SPOŁECZNO-POLITYCZNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Kilka prostych pytań powinien zadać sobie każdy Polak

  1. KOJAK pisze:

    Raczej zarzadzajacymi ?! Oni nie sa absolutnie zadnymi zarzadzajacymi ! Oni sa syjonistycznymi smieciami idacymi na pasku USRAELA ! Takk zdecydowanie nalezy powiedziec bo taka jest naga i nieublagana prawda ! Polska jest pod okupacja zydowska i tyle !

Możliwość komentowania jest wyłączona.