IPN w 2016 r. chronił żydowskiego zbrodniarza, by … nie drażnić Izraela

W jakim kraju żyjemy? Dziennikarz „Do Rzeczy” Wojciech Wybranowski informuje o burzącej krew sprawie, która miała miejsce nie tak dawno, bo w 2016 r.

Oddajmy mu głos:

– Chcecie usłyszec opowiesc o państwie z dykty? Uwaga- będzie bolało.

Kilka mięsiecy temu obywatel Izraela Baruch Schub zwrócił się do Polski o pieniądze za działalnośc kombatancką w czasie II WŚ.

W trakcie rutynowej analizy historycy IPN odkryli, że służył w oddziałach mających na sumieniu mordy na Polakach i Litwinach, —  m.in pacyfikację wioski Bakaloryszki ( powiat trocki).

Zawnioskowali więc do władz IPN o postawienie go przed prokuraturą i jednocześnie- powiadomienie o nim Litwinów. Co zrobiono? Nic. Ukryto informacje o nim przed pionem śledczym i stroną litewską. Dlaczego? By nie drażnic Izraela, którego obywatelem jest Schub? Władze IPN twierdzą, że nie powiedzą czemu tak postąpiły, bo… nie musza się tłumaczyc. (dosłowny cytat)

Na dokumencie widnieje jak byk data 2016 r.

Więcej na ten temat w poniedziałkowym wydaniu tygodnika „Do Rzeczy”

__________________

Marzec 3, 2018

Za; http://dzienniknarodowy.pl/skandal-ipn-2016-r-chronil-zydowskiego-zbrodniarza-by-draznic-izraela/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, AIPAC - „LOBBY”, ANTYPOLONIZM, ANTYSEMITYZM, APELE - KOMUNIKATY, Holokaust, III RP, IPN, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, Kresy Wschodnie, Liga Przeciwko Zniesławieniu (ADL), Miejsca Męczeństwa Polaków, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, Roszczenia wobec Polski, Roszczenia żydowskie, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.