Korwin nie wytrzymał. Zgasił Izrael jednym zdaniem!

***

Izrael otrzymał osobowość prawą w roku 1948 i nie ma żadnych podstaw do choćby nawet komentowania wydarzeń IIWS, które przetaczały się na polskich terytoriach. Izraelowi nic do tego – morda w kubeł!

Politycy izraelscy czy żydowscy w świecie, którzy prowadzą agresję przeciw Polsce powinni mieć wystawione listy gończe i otrzymać kary więzienia w Polsce – z oskarżenia o terroryzm międzynarodowy.

To samo dotyczy wymagań spadkowych – kary więzienia „spadkobiercom” wyciągającym rękę do masy spadkowej, bo żądania odszkodowawcze żydowskie w Polsce są terroryzmem ekonomicznym.

Polska winna jest zmusić Izrael do zwrotu „odszkodowań”, które Izrael otrzymał od NRF, bo są to środki należne Polsce, a nie żydom w Izraelu.

 „Żydzi” nie są stroną prawną i nie przysługują im jakiekolwiek odszkodowania od Niemiec – bo nie byli stroną prawną w czasie II WS.

Są to prawdy oczywiste, ale „władze polskie” są i skorumpowane, i zastraszone i nikczemne do tego stopnia, że nie ważą się tego wyartykułować.

Red. GW.

==============

Wielu czekało na wypowiedź tego polityka w temacie polsko-izraelskiego konfliktu, który eskaluje już od kilku tygodni. Korwin-Mikke w końcu zabrał głos. 

Odkąd świat dowiedział się, że Polska szykuje rewolucyjną nowelizację ustawy o IPN, która zakazuje m.in. przypisywania Polakom niemieckich zbrodni wojennych, polityczne przepychanki nie ustają.

=================

Dobry fragment 3.52  o zawłaszczeniu 3 milionów obywateli polskich wyznania mojżeszowego – bo pochodzenie „żydowskie” nie było udowodnione, a co i tak bez znaczenia.

Dalsze wywody są dość głupie (plus wysoce naiwne) – np. żydzi nie płacili podatków czyli pasożytowali na Koronie.

(Red. GW).

=================

Ku zdziwieniu wielu, największe oburzenie pomysł Prawa i Sprawiedliwości wywołał w Izraelu.

Gdy ta sprawa trochę ucichła, premier Morawiecki wypowiedział słowa, które w opinii środowisk żydowskich, były kontrowersyjne (więcej).

Wielu zastanawiało się, skąd tak ostra reakcja Tel-Awiwu.

Są jednak też tacy, którzy mają wątpliwości czy Izrael ma w ogóle prawo zabierać głos w imieniu wszystkich Żydów.

Zdaniem najbardziej kontrowersyjnego polskiego polityka, znanego już na całym świecie, absolutnie nie.  —  Janusz Korwin-Mikke wyjaśnił wątpliwości jednym, krótkim i zrozumiałym postem zamieszczonym na Twitterze.

Zdaniem prezesa Partii Wolność, Izrael powinien darować sobie reprezentowanie ludzi, którzy nie są obywatelami tego państwa.

Jego Ekscelencja Beniamin Netanyahu chce ochrzanić Jego Ekscelencję Mateusza Morawieckiego. Pomijam meritum, ale trzeba postawić sprawę jasno: rząd Izraela nie ma ŻADNEGO prawa do reprezentowania ludzi (również Żydów niebędących obywatelami Izraela

– stwierdził Korwin-Mikke.

Postawa Izraela to bezczelna uzurpacja

– dodał.

Zwrócił też uwagę, że Izrael nie może kategoryzować ludzi np. na podstawie rys.

Janusz Korwin-Mikke słynie z kontrowersyjnych wypowiedzi. — Znany jest z mówienia wprost tego, co myśli. Od lat jego narracja jest niezmienna.

Szczególnie nielubiany jest w środowiskach feministycznych i w Brukseli.

W styczniu zrezygnował z mandatu europosła, a gdy jeszcze nim był, każde swoje przemówienie w Parlamencie Europejskim kończył słowami:  —  „a poza tym sądzę, że UE musi zostać zniszczona”.

___________________

http://newsweb.pl/2018/02/18/korwin-nie-wytrzymal-zgasil-izrael-jednym-zdaniem/

19 February 2018

Za; http://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/408-korwin-nie-wytrzymal-zgasil-izrael-jednym-zdaniem

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Auschwitz, FILMY - MUZYKA, FINANSJERA ŚWIATOWA, HISTORIA EUROPY, HISTORIA POLSKI, Holokaust, II Wojna Światowa, III RP, IZRAEL, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, PROTESTY, Roszczenia wobec Polski, Roszczenia żydowskie, WYBORY, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

24 odpowiedzi na „Korwin nie wytrzymał. Zgasił Izrael jednym zdaniem!

 1. kirk pisze:

  Panie Korwin…Tym razem powiedziałeś PRAWDE… Izrael to sztuczny twór powstały na dupie Palestyny, którą okupuje do dnia dzisiejszego..

  • Okupuje tereny Palestyńczykow ogranicza swobody rdzennym mieszkańcą tych terenow na dodatek wysila się pouczać jedyny kraj w Europie który nie współpracował z Hitlerowskimi Niemcami . Żydzi czy jak Was tam nazywają wstyd . Wy jesteście jedynymi okupantami w XXI wieku z powodu innej gęby.

 2. ikonkol pisze:

  „Dalsze wywody są dość głupie (plus wysoce naiwne) – np. żydzi nie płacili podatków czyli pasożytowali na Koronie.” ; ocena dość pochopna i dość …. głupia

 3. prawda sama się OBRONI tak trzymać

 4. Pana wypowiedz jest bardzo trafna i prawdziwa…ŻYDZI TO NAROD BARDZO ROSZCZENIOWY ,UWAZAJA ZE WSZYSTO IM SIE NALEZY I TYLKO ICH PRAWDA JEST PRAWDA.

 5. reni pisze:

  polacy nie powinni bac sie swiata i zydów ,,,,, mówmy im prawde

 6. To się panu udało, cala wypowiedź to właśnie sedno sprawy . Nie dajmy się zastraszyć !!

  • Zbigniew pisze:

   Pani Aleksandro Polaka jest trudno zastraszyć, jet uczciwy,wyrozumiały, może trochę w niektórych przypadkach za bardzo uległy ale jak ktoś mu wejdzie za skórę broni polskości do upadłego , nawet w czasie rozbiorów pisano cyt Warszawa jedna twej mocy się urąga podnosi na rękę i koronę ściąga , zaś komunistyczny poeta pisał prawdę
   cyt „Są w narodzie porachunki krzywd, obca dłoń ich i tak nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt wysączymy ją z piersi i pieśni .

 7. Feministka pisze:

  IDIOTA!

 8. Ken pisze:

  Mam w dupie to co myślą i mówi żydy

 9. kris538 pisze:

  Korwin jesteś Gościem , super płenta 👍👍👍

 10. D.K. pisze:

  Panie J.K-Mikke.Co tu dużo pisać?Ma pan jak zawsze RACJĘ!Tylko nie którym politykom, zbyt wolno przychodzą do głowy,myśli!Które nie raz wychodzą na to że Pan ma Rację!!!!.A kpiny i złośliwości osób trzecich,są nie na miejscu!I to z nich ludzie powinni się śmiać!!!Cóż”-Prawda w oczy kole.”…Pozdrawiam.

 11. Zygmunt pisze:

  Tym wykładem robi wielebny ksiądz wielką przysługę nie Polakom ale żydom. Żydzi nie są ani rasą, ani narodem a Judaizm nie jest religią tylko precyzyjnie skonstruowanym, rasistowskim systemem politycznym. Nikt takich przysług do tej pory nie udzielał żydom poza Nazistami którzy uznali ich „żydowską” tożsamość etniczną. Gratuluję jednomyślnosci z Nazistami….

 12. Krzyś pisze:

  Izrael nie jest wrzodem na dupie Palestyny tylko wielkim wrzodem na dupie całego świata.Dajcie palestyńczyką broń to zrobi z tą zarazą porządek !

 13. Polak pisze:

  Szanowny Panie Korwin, dziękuję że pan jako polityk nie boi się mówić prawdy. Kłamstwa Żydowskie musi usłyszeć nie tylko Europa ale cały świat. Pozdrawiam

 14. aalfa.oomega pisze:

  JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

 15. Bizon pisze:

  Mnostwo ludzi po świecie o tym wiedza tylko się boja otworzyć ust

 16. ONUFRY pisze:

  ŻYD TO PASOŻYT

Możliwość komentowania jest wyłączona.