Dolnośląska „Solidarność” odmówiła sali na konferencję z dr Ewą Kurek! Spotkanie i tak się odbędzie

Spotkanie z dr Ewą Kurek, Wrocław 24 lutego 2018

Spotkanie odbędzie się 24 lutego (sobota), o godz. 15.00 we Wrocławiu przy ulicy Młodych Techników 17.

Pół godziny przed spotkaniem (14.30) organizatorzy będą wyświetlać nieznane wcześniej filmy z getta warszawskiego.

Kilka dni temu zapowiadaliśmy, że w najbliższą sobotę (24 lutego) we Wrocławiu odbędzie się konferencja z historykiem dr Ewą Kurek pt. „Udział Żydów w zagładzie Żydów”.

Pod wpływem ataków Gazety Wyborczej i Gazety Wrocławskiej, — dolnośląski oddział   „Solidarności”  zdezerterował i   —  odmówił wynajęcia sali przy Placu Solidarności 1,   w której pierwotnie miała odbyć się konferencja.

Ta sprawa kolejny raz rzuciła cień na działalność „Solidarności” we Wrocławiu, która współpracuje z obrażającym Polaków prezydentem Wrocławia Rafałem Dutkiewiczem.

Na szczęście jest już nowe miejsce, w którym odbędzie się konferencja, podczas której dr Kurek wyjaśni jaka była postawa Żydów wobec zagłady ich braci i sióstr w czasach II wojny światowej.

Nie zabraknie również treści dotyczących zagłady Żydów w Jedwabnem oraz wciąż nieprzeprowadzonej ekshumacji.

Spotkanie odbędzie się 24 lutego (sobota), o godz. 15.00 we Wrocławiu przy ulicy Młodych Techników 17. Pół godziny przed spotkaniem (14.30) organizatorzy będą wyświetlać nieznane wcześniej filmy z getta warszawskiego.

Poniżej prezentujemy plakat promujący wydarzenie. Prosimy o udostępnianie go i zaproszenie jak największej liczby znajomych na konferencję we Wrocławiu.

Wejście na konferencję jest darmowe.

Spotkanie organizowane jest przez Stowarzyszenie Wielka Polska Niepodległa, które 11 listopada 2017 roku we Wrocławiu, przeprowadziło kilkutysięczny marsz, o którym było głośno w całym kraju.

Spotkanie z dr Ewą Kurek, Wrocław 24 lutego 2018

________________

Lut 20, 2018

Za; http://wprawo.pl/2018/02/20/dolnoslaska-solidarnosc-odmowila-sali-konferencje-dr-ewa-kurek-spotkanie-sie-odbedzie/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", AGENTURA, ANTYPOLONIZM, III RP, JEDWABNE, JUDAIZACJA POLSKI, Magdalenka, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Roszczenia wobec Polski, Roszczenia żydowskie, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Dolnośląska „Solidarność” odmówiła sali na konferencję z dr Ewą Kurek! Spotkanie i tak się odbędzie

  1. Pingback: Dolnośląska „Solidarność” odmówiła sali na konferencję z dr Ewą Kurek! Spotkanie i tak się odbędzie | Pekok Antylichwiarz

  2. aalfa.oomega pisze:

    Dr Ewie życzymy dużo zdrowia! Podobne perypetie z wynajęciem sali we Wrocku, stolicy tzw. gangstersko-liberalno-lewacko-ubeckiego układu dolnośląskiego [bliźniaka Trójmiejskiego] pod nadzorem STASI/BND – miał profesor ekonomii i europoseł AfD Jörg Meuthen! Wielki wstyd dla Wrocławia! A JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę [1 bln PLN], a prawdę mają gdzieś! O przyszłości Unii Europejskiej, mocarstwa USrael [i jego XXI-wiecznym kondominium nad Wisłą: JUDEOpolonii], dżihadzie i 3.wojnie światowej – zob.: ‘2021, Moonwars’ (na: docer.pl)

Możliwość komentowania jest wyłączona.