Nagroda UJ „Ignatianum” dla TW! … donosiciela na ks. Popiełuszkę – W ramach dezubekizacji ?

jw-czajkowski-popieluszko

Media przyniosły zdumiewającą wiadomość o tym, że w dniu 2 marca 2018 r. w krakowskiej uczelni Ignatianum zostanie wręczona nagroda ks. prof. Michałowi Czajkowskiemu, o którym od dawna wiadomo, że był tajnym współpracownikiem SB pod pseudonimem TW „Jankowski”.

TW komunistycznej SB laureatem nagrody przyznawanej „osobom zasłużonym dla dialogu chrześcijańsko- i polsko-żydowskiego

prof. Michał Czajkowski znany był jako wybitny biblista i specjalista od dialogu polsko-żydowskiego, ale stwierdzono, że przez lata był jednocześnie świadomym i wynagradzanym przez SB kapusiem —  i donosił m. in. na ks Popiełuszkę —  i to do Adama Pietruszki !

via Nagroda UJ „Ignatianum” dla TW! … donosiciela na ks. Popiełuszkę – W ramach dezubekizacji ?

Ten wpis został opublikowany w kategorii "Solidarność", 13 grudnia Traktat Lizboński, 4 czerwca 1989, AIPAC - „LOBBY”, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, ARCHIWUM 25-LECIA 1989-2014, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, Holokaust, III RP, IPN, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, Magdalenka, OKRĄGŁY STÓŁ, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie, Zbrodnie komunistyczne, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Nagroda UJ „Ignatianum” dla TW! … donosiciela na ks. Popiełuszkę – W ramach dezubekizacji ?

  1. Jack Hammer pisze:

    Proponuję podejść 2 marca do Ignatianum i zrobić „trzodę”, co Wy ludzie na to? Bo ja na pewno tam będę:)

Możliwość komentowania jest wyłączona.