SZOK !!! LOJALKA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

wikimedia.org, flickr.com

Od grudnia 2017 roku minęło wystarczająco dużo czasu, abyśmy się  doczekali     dementi   albo   pociągnięcia   do   odpowiedzialności   Wałęsy    — ostatecznie były prezydent RP oskarża byłego premiera RP – szefa obecnie rządzącej partii.. /m.j

Działalność opozycyjna Jarosława Kaczyńskiego budzi wiele kontrowersji. Teraz w obliczu otwartej wojny na oskarżenia ujawniono jego lojalkę. Zwolennicy Prawa i Sprawiedliwości są zszokowani.

18 października 1989 roku, taka data widnieje na rzekomej lojalce, którą miał podpisać Jarosław Kaczyński.  — Nigdy wcześniej nikt nie publikował podobnego dokumentu. Teraz zrobił to największy wróg prezesa partii rządzącej.

Mogącą pogrzebać polityczną karierę Jarosława Kaczyńskiego fotografię, opublikował były prezydent RP Lech Wałęsa.

Obaj panowie są skonfliktowani od niemalże samego początku III Rzeczpospolitej.

Fakt, że to właśnie on opublikował kontrowersyjny dokument, nie dziwi. Były premier na każdym kroku przecież oskarża Wałęsę, o bycie TW „Bolkiem”.

To z pewnością nie wpłynie dobrze na wizerunek Jarosława Kaczyńskiego w jego środowisku gdzie każde oskarżenie o współpracę z komunistycznymi służbami jest poważnie brane pod uwagę.

Z pewnością dzięki ujawnieniu jego rzekomej lojalki, nie zyska wielu nowych zwolenników.

_________________________

źródło: Facebook.pl/Lech Wałęsa

Gru 17, 2017

pikio.pl/kaczynski-zniszczony/

7 luty 2018

Za; https://gloria.tv/article/bjiiemusKS9p2DCe296qu1uoc

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, Wojna informacyjna - dezinformacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „SZOK !!! LOJALKA JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO

  1. Adam M. pisze:

    Ale to już było. Sąd stwierdził już ponad dziesięć lat temu,że to podróbka.

Możliwość komentowania jest wyłączona.