Krzyż ma być usunięty ze Żwirowiska! – Wyrzucenie Krzyża otwarciem bramy żydom – Krzysztof Cierpisz

forumemjot

OswiecimKlasztorKarmelitanekwdniuichc-32O Janie Pawle II powiedział Abp Marceli Lefebvre w jednym z wywiadów :        —   ” …proszę pamiętać to, że papież nie jest katolikiem …” .

Te straszne  słowa  apb. Lefebvre  odniósł do nauczania  i  zachowania  Karola Wojtyły,  który  przez  25  lat  wywierał  przeogromny  wpływ  na losy świata, a Polski w szczególności, a czego owoce coraz wyraźniej widać.

Istotnie – mierząc skutki pontyfikatu Jana Pawła II –  ten posoborowy antykatolicki papież Wojtyła, niewątpliwie należy do najgorszych  szkodników  Polski, a to  nawet na tle jej tysiącletniej wyjątkowo okrutnej historii. Losy zaś Kościoła Świętego – po tym pontyfikacie – nie są w niczym lepsze.

Musi  być  każdemu  niewątpliwe  to, że to nikt inny jak Wojtyła jest głównym sprawcą tej żydowskiej agresji w Polsce, której doświadczamy już codziennie i w coraz to nowych obszarach naszego życia. Skutki tego  wojtyłowego zaczynu  zła,  tj. notorycznej  deprecjacji  wszystkiego, co  tradycyjne  czy  polskie  z równoczesnym faworyzowaniem pierwszeństwa żydowskiego;  dało te właśnie…

View original post 547 słów więcej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.