Plan Kivunim w polskiej wersji?

***

Skrupulatnie i krok po kroku realizuje się scenariusz mający doprowadzić do ostatecznego rozwiązania – tym razem kwestii polskiej…

Plan Kivunim w polskiej wersji?

Wszystko wskazuje na to, że tylko patrzeć, a możemy mieć w Polsce identyczną sytuację, jaką kilka lat temu skonstruowano dla Syrii.

Podobnie jak w kraju Bashara al – Assada – tak i u nas są w sposób konsekwentny tworzeni mniej lub bardziej „umiarkowani opozycjoniści”, których „obrońcy demokracji” z pewnością nie będą chcieć pozostawić na pastwę „nazistów, nacjonalistów i negacjonistów” polskich.

***

Plan Kivunim (lub Yinon Plan) —  opiera się na preparowaniu konfliktów prowadzących do wojny – wykorzystując do tego celu „uskoki” etniczne lub religijne.

Zawczasu wytresowani i wysłani do Polski banderowcy – mogą stać się odpowiednikami ISIS-u i Free Syrian Army.

Bashar al Assad został oskarżony o „gazowanie” Syryjczyków, a Polakom wmawia się dziś, że Auschwitz i inne potworności są ich dziełem i że byli odwiecznymi mordercami Żydów.

Do żydowskiego wycia przyłączają się głosy innych „zaalarmowanych” mniejszości etnicznych, mieszkających w Polsce.

Skrupulatnie i krok po kroku realizuje się scenariusz mający doprowadzić do ostatecznego rozwiązania – tym razem kwestii polskiej.

***

Kivunim, Gladio, ISIS − czyli terroryzm na obstalunek

http://ram.neon24.pl/post/134302,kivunim-gladio-isis-czyli-terroryzm-na-obstalunek

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Auschwitz, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, Holokaust, II Wojna Światowa, III RP, ISIS, ISLAM, IZRAEL, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, Magdalenka, Miejsca Męczeństwa Polaków, NAZIZM, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, PRL, Roszczenia ukraińskie, Roszczenia wobec Polski, Roszczenia żydowskie, SS Galizien, UB-NKWD, UPA-OUN, USA, Zbrodnie komunistyczne, Zbrodnie sowieckie, Zbrodnie ukraińskie, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.