Wynocha z Polski!

Głosimy takie „treści” jak się nam podoba!

Red. GW.

=============

Ambasada Izraela o fali antysemickich treści​:

Odnotowaliśmy w ostatnich dniach falę ataków o podłożu antysemickim. Wszelkimi możliwymi kanałami docierały do nas antysemickie wypowiedzi i komentarze, wiele z nich dotknęło bezpośrednio pani ambasador Anny Azari. — Do tej pory wstrzymywaliśmy się z reakcją, ale nie możemy dłużej milczeć.

Antysemickie treści niekontrolowanie pojawiają się zarówno w polskim Internecie jak i mediach, szczególnie w TVP INFO.   —  Wprawdzie Krzysztof Czabański, szef Rady Mediów Narodowych, zakomunikował:

— „W mediach publicznych nie ma miejsca na wypowiedzi antysemickie”,

— lecz zjawisko to niestety nadal trwa.

Na Twitterze 1 lutego TVP INFO opublikowało wpis łączący reakcję Izraela na nowelizację ustawy o IPN z kwestią reprywatyzacji. — Trudno o bardziej jaskrawy przykład antysemickiego fake newsa.

Przypominamy i zapewniamy, że Izrael stoi na tym samym stanowisku co Polska, nazywa obozy śmierci – niemieckimi nazistowskimi obozami.

Mamy nadzieję, że ponad 30 lat pracy wielu wspaniałych ludzi, zarówno po polskiej jak i izraelskiej stronie, nie pójdą na marne i nadal będziemy potrafili wspólnie pracować w atmosferze dialogu i wzajemnego zrozumienia.

================

04 February 2018

Za; http://gazetawarszawska.com/index.php/pugnae/285-wynocha-z-polski

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii 13 grudnia Stan wojenny, 17 września 1939, 4 czerwca 1989, AIPAC - „LOBBY”, ANTYPOLONIZM, ANTYSEMITYZM, APELE - KOMUNIKATY, Auschwitz, HISTORIA POLSKI, Holokaust, II Wojna Światowa, III RP, IPN, IV Rozbiór Polski, IZRAEL, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, KOMUNIZM, Magdalenka, Miejsca Męczeństwa Polaków, OBOZY KONCENTRACYJNE, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POLONIA, POlska w likwidacji, Polskie Państwo Podziemne 27 wrze 1939, PRL, PROTESTY, Roszczenia ukraińskie, Roszczenia żydowskie, SLD, UB-NKWD, USA, WATYKAN, Zbrodnie komunistyczne, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.