Prof. Żaryn: Ukraińcy są przyzwyczajeni, że jesteśmy miękkim partnerem

Prof. Krzysztof Miszczak oraz prof. Jan Żaryn dyskutowali na temat stosunku Niemiec do Polski; relacjach pomiędzy naszym państwem a Ukrainą; rekonstrukcją rządu premier Beaty Szydło.

http://wnet.fm/broadcast/zapraszamy-n…

—————————————————-

– Czytaj i słuchaj nas codziennie na: http://www.wnet.fm

– Dołącz do nas na Facebooku: https://www.facebook.com/radiownet/

– Śledź nas na Twitterze: https://twitter.com/radiownet?lang=pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, FILMY - MUZYKA, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, SS Galizien, UPA-OUN, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Prof. Żaryn: Ukraińcy są przyzwyczajeni, że jesteśmy miękkim partnerem

  1. Robert Grzeszczyk pisze:

    To wybiórcze i niejednorodne traktowanie przez pseudoelity i pseudoprofesorów ale za to prawdziwych ideologów „historIi” otacza nas. I ta audycja jest dowodem. W 2016, pod koniec tego roku, Kaczyński stwierdził, że jest przeciwny budowie Ukrainy na bazie budowanej tam legendy UPA. Powiedział to po roku od prowadzonej aktywnie przez PiS polityki zaprzaństwa i wspierania neobanderyzmu, w obliczu ogromnej fali oburzenia na politykę w sprawie Ukrainy. To były słowa, za którymi nie poszły żadne konkretne działania. Te mikro działabnia objawiły sie dopiero pod koniec 2017 roku, – dopiero w odpowiedzi na wstrzymanie ekshumacji. Żaryn to oszust i manipulant. Dobrze jest pamiętać o zaprzaństwie nie tylko Żaryna ale wszystkich pomagdalenkowych poliklik trwającym do dziś. Nie jest kwestią sama Ukraina, Niemcy. Kwestia historyczna to także kwestia żydowska (tu też nie dokonano ekshumacji w Jedwabnym, bo jeden Żyd z Nowego Yorku się sprzeciwił). Kwestia historyczna to kwestia prawdy jałtańskiej i realnej przyjaźni USA do Polski. Kwestia pozostaje polityka Polski do Białorusi i Litwy – w tych wszystkich kwestiach miękkie podbrzysze budowane przez magdalenkowe polikliki nie przeszkadzają bełkotowi.

    • emjot pisze:

      Tak… pan prof. Żaryn np. jest za uznaniem roszczeń żydowskich i zwrotu ‚majątków”…

Możliwość komentowania jest wyłączona.