Ta kobieta przekazuje setki milionów dolarów na zabijanie dzieci i promuje homoseksualizm. – Franciszek odznaczył ją orderem za zasługi dla Kościoła!

Proaborcyjna i progejowska holenderska aktywistka Lilianne Ploumen otrzymała order św. Grzegorza Wielkiego od papieża Franciszka.

A wszystko to w czasie, gdy zbiera ona setki milionów dolarów na zabijanie najsłabszych, nienarodzonych dzieci.

Ona sama chwali się orderem św. Grzegorza w krótkim filmiku na You Tubie, w którym podkreśla, że otrzymała ten order mimo, że jest proaborcyjna.

A określenie „proaborcyjna” nie oddaje skandaliczności jej działań.

Tak się bowiem składa, że jest to osoba, która zbiera miliony dolarów, byle tylko zabijano dzieci w krajach globalnego Południa.

Gdy w styczniu roku 2017 prezydent Donald Trump wstrzymał finansowanie aborcji na świecie z budżetu Stanów Zjednoczonych Ploumen uruchomiła „She Decides”, czyli grupę, która zbiera środki na promowanie antykoncepcji i aborcji w krajach, w których dotąd opłacano je z budżetu USA.

Celem tej grupy, co podkreśla sama odznaczona przez Watykan jest — „dystrybucja prezerwatyw”, —  a także poza innymi programami wsparcia  — , „zapewnienie im dostępu do bezpiecznej aborcji”.

Do lipca roku 2017 organizacja Ploumen zebrała na ten cel 300 milionów dolarów.

W październiku działaczka aborcyjna napisała tekst do „Financial Times”, w którym przekonywała, że —  polityka USA, które sprzeciwia się aborcji na świecie

— „jest nieszczęściem dla praw kobiet i dziewcząt, któremu reszta świata musi przeciwdziałać”.

Ale to nie wszystko.

Odznaczona przez Papieża Ploumen jest także znaną działaczką gejowską.

Jej zdaniem

—  „prawa LGBTI są prawami człowieka”.

W lutym zaś roku 2010 kobieta ta wezwała działaczy gejowskich do wtargnięcia do katedry św. Jana Chrzciciela i przerwania Mszy świętej.

— Działacze mieli na sobie różowe trójkąty z napisami   — „Jezus nikogo nie wyklucza”.

Akcja ta miała być protestem przeciw moralnemu nauczaniu Kościoła w sprawie homoseksualizmu.

Order Świętego Grzegorza Wielkiego jest jednym z pięciu rycerskich orderów papieskich i najwyższym odznaczeniem nadawanym osobom świeckim, za szczególne zasługi dla Kościoła.

I aż trudno nie zapytać,   — czy Watykan nie dostrzega, że jeśli czemuś lub komuś ta pani służy to nie jest to Kościół katolicki i Watykan,   — ale… siły dokładnie mu przeciwne.

______________________

Tomasz P. Terlikowski

Źródło: OnePeterFive.com

9:15 13 stycznia 2018

Za; http://malydziennik.pl/ta-kobieta-przekazuje-setki-milionow-dolarow-na-zabijanie-dzieci-i-promuje-homoseksualizm-papiez-franciszek-odznaczyl-ja-orderem-za-zaslugi-dla-kosciola,9575.html

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, Eugenika, Eugenika - transplantologia, Franciszek, HOMOSEKSUALIZM-FEMINIZM-ABORCJA, in vitro, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, MASONERIA, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Warykański II, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, ZDROWIE - ŻYCIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.