Przeciw budowie meczetu w Kaliszu i budowaniu meczetów w Polsce bez konsultacji z Narodem Polskim i mieszkańcami miast.

9.883 osób podpisało petycję. Pomóż nam osiągnąć cel 10.000 podpisów.

Nie zgadzamy się na powstanie meczetu w Kaliszu. Uważamy, że w Polsce jest wystarczająco meczetów.

W Warszawie został zbudowany meczet przy dworcu zachodnim. Wybudowali go wahabici za saudyjskie pieniądze. Zostało to zrobione po cichu. Wahabici to fundamentaliści islamscy.

Meczet w Kaliszu ma głównie zbierać przybyszy z Azji i Afryki oraz polskich konwertytów z miasta Kalisza i okolicznych miejscowości m.in. Ostrów Wielkopolski.

My, obywatele, Polacy nie zgadzamy się na budowę meczetów bez konsultacji z Narodem Polskim, a nawet debaty międzynarodowej sprzedając ziemię i pozwalając tworzyć tego rodzaju meczety zwłaszcza wahabickie. Chcemy decydować o tym co będzie budowane w naszym kraju.

Uważamy, że budowanie po cichu meczetów na terenie Polski jest zagrożeniem dla polskiej tradycji, kultury, historii oraz chrześcijańskiej tożsamości narodowej.

_______________________

Przez Michał Filipek · 01.12.2017

Za; http://www.citizengo.org/pl/120819-przeciw-budowie-meczetu-w-kaliszu-i-budowaniu-meczetow-w-polsce-bez-konsultacji-z-narodem

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, III RP, ISIS, ISLAM, JUDAIZACJA POLSKI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POlska w likwidacji, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.