Max Kolonko – Obce służby na polskich ulicach – Ustawa 1066 przegłosowana (10.01.2014)

http://dai.ly/x1egsj3

***

10 stycznia 2014r. Sejm przyjął ustawę o tzw. bratniej pomocy, która w ub. roku wzbudziła wiele kontrowersji.   —  Ustawa zezwala obcym służbom na wjazd do naszego kraju i udział w pacyfikowaniu np. zgromadzeń masowych, jeśli zagrażają one porządkowi i bezpieczeństwu publicznemu.

Co ciekawe daje ona nawet większe uprawnienia obcym funkcjonariuszom – nie tylko z UE, ale także z innych krajów – niż rodzimym.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, MASONERIA, MASONERIA W POLSCE, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, PRAWO, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, TOTALITARYZM, UNIA EUROPEJSKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Max Kolonko – Obce służby na polskich ulicach – Ustawa 1066 przegłosowana (10.01.2014)

  1. No I co w tym nowego?
    Przecież obecnie tylko osoby niespełna rozumu nie zdaja sobie sprawy z tego, że nadchodzący rozbiór obecnego terytorium Polski pomiędzy Niemców, hazaraków i Ukraińców jest sprawą miesięcy, a nie lat.
    Przestaliśmy być pod parasolem ZSRR, judmedia szczują Polaków na obecną Rosje, rozmaite Kalksteiny popychaja Polaków do szukania pomocy w USraelu…
    Żal mi tylko tych Polaków, którzy jeszcze maja w sercu Boga, Honor I Ojczyznę, opierając się judeizacji kultywuja tradycje Kościoła „przedsoborowego”, itp. – zamiast zabrać sie za zapuszczanie sobie pejsów, niezbędnych dla przeżycia w Polinie/Ukralinie.

Możliwość komentowania jest wyłączona.