posłowie bez czytania przepychają poprawki wpuszczające GMO do Polski

 „Boże coś Polskę i „matka boska” czyli obłęd na komisji żywności GMO

Zamiast Komentarza:

No dobra, cały internet ma radochę z „Matki Boskiej” – a tymczasem posłowie bez czytania przepychają poprawki wpuszczające GMO do Polski. I to już nie jest do śmiechu – warto zapoznać się z przebiegiem i komisji i podkomisji ds. GMO

Skandaliczne traktowanie strony społecznej podczas posiedzenia podkomisji ds. GMO.

Uczestnicy posiedzenia (nie tylko przedstawiciele strony społecznej, ALE TAKŻE POSŁOWIE OPOZYCJI) dostali tekst poprawek (13 stron) na 5 minut przed posiedzeniem.

Mimo, iż nikt nie był w stanie się zapoznać z tak obszernym materiałem, głosowania się odbyły. Strona społeczna opuściła salę, bowiem nikt nie słuchał jej postulatów.

Tutaj szczegóły: https://youtu.be/ByLHUgB4k8k

Skandaliczna ignorancja posłów podczas posiedzenia Komisji ws. GMO :
http://www.sejm.gov.pl/Sejm8.nsf/transmisje_arch.xsp#8E15F03A2C53C43DC12581DB00337BB4
(Skrócony link do sejmowej TV: https://goo.gl/dq1VLJ)

Takie zachowania trudno skomentować, zostawiamy to Wam.

Z pozdrowieniami,
Jadwiga Łopata i Julian Rose, Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
==========================
Międzynarodowa Koalicja dla Ochrony Polskiej Wsi – ICPPC
34-146 Stryszów 156, Poland tel./fax +48 33 8797114 biuro@icppc.pl
http://www.icppc.plhttp://www.gmo.icppc.plhttp://www.eko-cel.pl

***

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, GMO - żywność genetycznie modyfikowana, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, ZDROWIE - ŻYCIE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „posłowie bez czytania przepychają poprawki wpuszczające GMO do Polski

 1. mgrabas pisze:

  uczestnicy spotkania właśnie zaczynają odkrywać, że ich, czyli nielegalnego sejmu III RP zamiast legalnej II RP, postulaty nie mają żadnego znaczenia, a oni tylko mają swoją obecnością legitymizować „polskie prawo” by było zgodne z „prawem” unijnym

  „minister” to wyraźnie potwierdził, że Polska MUSI się podporządkowywać „prawu” unijnemu czyli postanowieniom osób podejmujących poza granicami Polski decyzje o Polsce

  dowodem otumanienia i ślepoty Polaków jest, w kontekście opisanym wyżej, godzenie się na zapis niezgodny z prawdą jakoby Polska była „wolna od GMO” gdy tak nie jest, bo w Polsce istnieją otwarte uprawy GMO, a „uchwalane” przepisy mają przeciwny cel niż ten jaki „strona społeczna” tak nieudolnie i nieasertywnie werbalizuje zamiast zająć stanowcze zgodne stanowisko Polaków wobec wszelkich postaci GMO w Polsce i zachować się jak suweren!

  aby zrozumieć FAKTYCZNĄ SYTUACJĘ POLSKI sugeruję wnikliwie zrozumieć stan PRAWNY III RP na arenie międzynarodowej i SKUTKI ślepoty Polaków ogłupionych przez żydowskiego okupanta: http://7777777blog.wordpress.com/2017/11/20/odwazne-wystapienie-profesora-r-kozlowskiego-oze-wielka-lechia-narodowe-interesy/#comment-73364

  ” Jerzy Grodź

  Nie można opierać naszych ustaw o detektywy unijne, bo one w każdej chwili mogą być zmienione przez unie i automatycznie nasza ustawa przestaje blokować GMO, Treść ustawy musi od początku do kończą blokować GMO. Każdy artykuł ustawy musi być spójny w naszej ustawie a nie odnosić się do innych dokumentów unijnych czy innych krajów.

  „George Ford

  Strona społeczna powinna zażądać aby na stole przed każdym posłem była tabliczka z nazwiskiem i imieniem.

  „JutuBiankA

  a nasi pracownicy czyli aktualna władza to funkcjonuje legalnie? przesyłam link do filmu dot. konstytucji

  nie zrażajcie się, film jest krótki i wysłuchajcie tego starszego pana ze zrozumieniem i zastanówmy się czy nie ma innej ścieżki do odrzucenia np. GMO(?)”

Możliwość komentowania jest wyłączona.