Amerykański dziennikarz dowiaduje się, dlaczego w Polsce nie ma ataków terrorystycznych. Świetna odpowiedź Nigela Farage’a na pytanie, czy sądzi, że Polska ugnie się pod presją UE [WIDEO]

Dziennikarz Tucker Carlson gościł Nigela Farage’a w swoim programie na antenie Fox News.  —  Brytyjski europarlamentarzysta szydził z europejskich przywódców i pokazywał na przykładzie Polski i Węgier, że możliwe jest uniknięcie  problemu terroryzmu. Mimo że wymaga sprzeciwienia się przywódcom UE.

Farage punktował europejskich liderów, którzy współczują rodzinom ofiar, ale nie potrafią zaproponować racjonalnego wyjścia z sytuacji.

– Ciągle zaprzeczają. Są zawstydzeni sytuacją, która ma miejsce w Europie

– mówił.

Carlson przypomniał, że Angela Merkel uchodzi za bohaterkę w lewicowo-liberalnych kręgach amerykańskich.

Farage powiedział, że Brexit był spowodowany głównie taką polityką UE. — Chodziło o kontrole granic nie ze względu na antypatie Brytyjczyków, ale bezpieczeństwo. Ale są miejsca w Europie, gdzie do ataków nie dochodzi.

Dziennikarz pytał:

—  Czy to tylko moje wyobrażenie, czy naprawdę nie dochodzi do ataków w Europie Wschodniej i Środkowej?

Farage zwrócił uwagę, że sprawa jest bardzo interesująca.

Premierzy Polski i Węgier – Beata Szydło i Viktor Orban usłyszeli od Merkel i ,,gangsterów z Brukseli”, że muszą zaakceptować politykę migracyjną Unii.

– A oni po prostu powiedzieli ,,nie”

– przypomniał Farage i od razu dodał, że jeśli mamy być szczerzy, istnieje bezpośredni związek między ludźmi, których się wpuszcza, pochodzącymi z różnych kultur i wyznającymi różne religie, a liczbą ataków terrorystycznych.

– Dlatego w Europie Wschodniej po prostu nie obserwujemy takich ataków

– podsumował.

Pytany, czy sądzi, że Polacy i Węgrzy się ugną, Farage przypomniał o presji, jaka jest wywierana, łącznie ze stawianiem sprawy na wokandzie międzynarodowych trybunałów, karami finansowymi i groźbami zabrania funduszy.

– Te kraje żyły pod okupacją komunistyczną i nazistowską, wciąż mają to w pamięci, więc nie sądzę, że się ugną teraz

Dziennikarz chciał się również dowiedzieć, dlaczego Unia chce wymusić na mniejszych krajach zastosowanie takiej samej polityki, jaką przyjęły Niemcy.

Farage twierdzi, że chodzi o odebranie władzy poszczególnym krajom

Chcą stworzyć Stany Zjednoczone Europy, ale to nie USA, tylko kontynent wielu różnych narodów.   — Widać to w Europie Środkowej, która nie chce przyjąć islamskiego terroryzmu, islamskich imigrantów.

Podkreślił, że najdziwniejsze dla niego jest to, że część establishmentu w USA bardziej zajmuje się burzeniem pomników z okresu wojny secesyjnej niż zidentyfikowaniem, kto jest prawdziwym wrogiem Europy Zachodniej.

— Dziennikarz samokrytycznie przyznał, że nie ma głupszej klasy rządzącej niż ta amerykańska.

___________________________________________________________

2017/11/02

Za; https://niezlomni.com/amerykanski-dziennikarz-dowiaduje-sie-dlaczego-polsce-atakow-terrorystycznych-swietna-odpowiedz-nigela-faragea-pytanie-sadzi-ze-polska-

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA WSPÓLCZESNA, ISLAM, JUDAIZM - ŻYDZI, POLITYKA, UNIA EUROPEJSKA, USA, Wlk. Brytania. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.