STARY BANDEROWIEC WZYWAŁ NA ŚWIADKA JEZUSA CHRYSTUSA, ŻE UPA TO BOHATEROWIE – PADŁ MARTWY W 1 SEKUNDZIE!

forum Tradycji Katolickiej

[…] Nomen omen,  panowie z pis-u! baczcie co mówicie!  Bo możecie paść trupem rażeni w jednej sekundzie!…  250 tysięcy udowodnionych ofiar na Wołyniu… polskich, na które są dowody, że tyle ich zostało wymordowanych…, a 500 tysięcy, o których mówi prezydent Krawczuk, prezydent Ukrainy  pierwszy – to jest krew ludzi niepochowanych… zdajecie sobie sprawę ile tam jeszcze tysięcy ludzi leży nie pogrzebanych… […]

jack caleib3 dni temu / prośba !! rozsyłajcie ten film gdzie się da! NIECH POMAGIERZY I WSPIERACZE BANDEROWSKIEJ UKRAINY TO ZOBACZĄ !! SZCZEGÓLNIE FORA GDZIE PISZĄ PISOWCY

CAŁY FILM! — Śmierć Banderowca podczas przemówienia chwalącego ukraińskiego zbrodniarza 9-07-2017 [VIDEO] – Sprawiedliwość go w końcu dopadła!

View original post

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Uncategorized. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „STARY BANDEROWIEC WZYWAŁ NA ŚWIADKA JEZUSA CHRYSTUSA, ŻE UPA TO BOHATEROWIE – PADŁ MARTWY W 1 SEKUNDZIE!

  1. Beata pisze:

    Każdy kto zabija czy żołnierz czy bandyta czy matka swoje nienarodzone dziecko poniesie konsekwencje swojego czynu. Taka jest prawda. Co posiejesz to zbierzesz. Warto więc być dobrym i uczciwym.

    • emjot pisze:

      Żołnierz na wojnie w boju z przeciwnikiem napadającym na jego dom, kraj – a mordujący ludność cywilną (mordujący podkreślam – nie działający z konieczności, bo często wróg – jak np. banderowcy – gniazda zakładali po siołach ) – to zasadnicza różnica – każdy ma prawo do obrony, nawet jeśli musi zabić – on i jego rodzina albo wróg.

Możliwość komentowania jest wyłączona.