Polskie F-16 nad Izraelem

Polski F-16C (6 ELT) startujący z bazy Luftwaffe w Schleswig._upload.wikimedia.org

To są już namacalne dowody na to, komu służy kolejny ,rząd’ w Polsce. Nasi od wieków prześladowcy, budowniczowie strasznych ludobójczych systemów mają teraz od swoich ofiar jeszcze ochronę zbrojną. To szok!!!

Jak podaje wp.pl,

Polscy lotnicy rozpoczęli loty nad Izraelem w ramach międzynarodowych manewrów „Blue Flag 2017”. —  Polska wysłała na ćwiczenia sześć samolotów F-16 oraz 120 żołnierzy.

W izraelskich manewrach bierze udział niemal 100 maszyn z ośmiu państw. Polskie F-16 latają wykonują nocne i dzienne zadania w międzynarodowych formacjach złożonych z różnych typów samolotów. Duża część lotów odbywa się nad pustynią.

To bezcenne doświadczenie – mówi w rozmowie z serwisem polska-zbrojna.pl płk pil. Norbert Chojnacki, szef szkolenia 2 Skrzydła Lotnictwa Taktycznego.

Dodaje, że piloci muszą być przygotowani na wysokie temperatury, a obsługa naziemna także na wyższe niż w Europie zapylenie powietrza, co wpływa na działanie czujników.

_______________

5.11.2017

Za; http://wrzodakz.neon24.pl/post/140909,polskie-f-16-nad-izraelem

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii AGENTURA, ANTYPOLONIZM, HISTORIA POLSKI, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III RP, IZRAEL, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, Magdalenka, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, PRL, Roszczenia żydowskie, UB-NKWD, USA, Zbrodnie żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Polskie F-16 nad Izraelem

  1. Kojak pisze:

    BEZCENNE DOSWIADCZENIE ! W RAZIE WOJNY ZDRAJCY ZYDOWSCY RZADZACY POLSKA BEDA WYSLAC SAMOLOTY NA WOJNE W IMIE ,,JENTERSOW IZRAELA ! ! ! ! !

    • emjot pisze:

      Nawet nie chciało mi się komentować… prowokacja, żeby rozpętać dyskusję… chcieliby zaistnieć – nie ma co wchodzić w dyskusję – trzeba robić swoje

Możliwość komentowania jest wyłączona.