Z cyklu: Dobrodziejstwa multi-kulti… Agresywny afrykański imigrant wyjaśnił Europejczykom, że gardzi nimi i trwa podbój ich krajów

Dzisiaj hitem internetu jest afrykański imigrant, który mówiąc nienagannym niemieckim wytłumaczył brutalnie co się dzieje w Niemczech. Islamista wyjaśnił w sposób nie pozostawiający wątpliwości, że Niemcy są podbijane przez obcą kulturę.

Afrykańczyk obraża Europejczyków, strachliwą policję, głupich polityków dążących do zagłady. Z jego słów wynika, że fakt, iż narody zachodniej Europy pogubiły się, sprzyja demograficznej inwazji islamu.

Wulgarny imigrant zdecydowanie odrzucił europejską kulturę wręcz twierdząc, że na nią sra, a z ofiar islamistów po prostu się śmiał. Teraz pozostaje pytanie, czy była to chwila szczerości będącego w mniejszości negatywnie usposobionego „uchodźcy” czy też wręcz przeciwnie tak właśnie myśli większość „nachodźców”?

Imigrant z Niemiec:

„Sramy na wasze prawo, sramy na waszą kulturę, sramy na waszą mentalność, sramy na waszą policję (…) z waszymi kobietami robimy co chcemy”

„Francji już nie ma, Belgii i Holandii też, a teraz kolej na Niemcy”.

Brutalna prawda na temat stosunku imigrantów do krajów, które ubogacają przedstawiona przez… jednego z imigrantów.

Tłumaczenie: Ripsonar News

Trzeba przyznać, że mimo ostrego języka przedstawiciel nachodźców z Afryki ma trochę racji, bo kultura, która nie szanuje samą siebie i daje się tak łatwo podbjąc nie zasługuje na przetrwanie. Mężczyźni w Europie zniewieścieli i nie umieją się już bić. Wpojono im do głów różne metroseksualne głupoty i wykastrowano ich intelektualnie za pomocą politycznej poprawności prowadzącej do zagłady. Czy ktoś malujący paznokcie, chodzący w spodniach rurkach i zastanawiający się nad pierdołami, będzie wstanie walczyć z agresywnym przedstawicielem kultury islamskiej?

Jeszcze się wszyscy przekonamy dlaczego państwa starej Unii postanowiły popełnić to spektakularne imigracyjne samobójstwo.

W oficjalnie głoszoną empatię jako główną motywację pani Merkel wierzą już chyba tylko niezbyt lotne umysły.

Z pewnością jest szerszy plan i ci barbarzyńcy odgrywają w tym jakąś rolę. Mają za zadanie zastraszyć społeczeństwo i robią to skutecznie.

Bardzo możliwe, że celem wydarzeń, które znamy jako „kryzys migracyjny” jest włąśnie wytworzenie kryzysów na wielu poziomach.

Potem ich twórcy, politycy, będą nas z nich bohatersko wyzwalać.

Innymi słowy jedynym sposobem, aby zakończyć to szaleństwo będzie stworzenie państwa policyjnego, gdzie wszyscy są pod butem totalitarnej władzy, oczywiście dla naszego własnego bezpieczeństwa, które utracono na skutek wpuszczenia dzikich plemion.

Ciekawe też,  co mają zamiar z nimi zrobić konstruktorzy Nowego Porządku Świata.

Los tych nachodźców z Afryki i z Azji może być równie smutny co nasz.

______________________

()

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/agresywny-afrykanski-imigrant-wyjasnil-europejczykom-ze-gardzi-nimi-i-trwa-podboj-ich

Przekaż 10 zł

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii HISTORIA WSPÓLCZESNA, ISIS, ISLAM, Multikulturalizm, Niemcy, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.