Mit “6 milionów”

Jest to jeden z najlepszych materiałów o holoszwindlu w języku polskim

Zachęcamy do jego kopiowania i rozpowszechniania. Za fenomenalną pracę podziękowania dla Oli Gordon. W oryginale uzupełnienie o filmy. Artykuł można pobrać w formacie PDF pod linkiem.

Źródło polskie: http://www.polskawalczaca.com

Źródło: http://zioncrimefactory.com – 27.02.2012 tłumaczenie Ola Gordon

Kliknij w obrazek aby powiększyć

Książka Dona Heddesheimera – The First Holocaust: Jewish Fundraising Campaigns With Holocaust Claims During and After World War One, [Pierwszy holokaust:  — żydowskie kampanie zbierania funduszy z holokaustu podczas i po I wojnie światowej]  — jest ważnym kawałkiem rewizjonistycznej układanki.

Autor przekonująco dokumentuje mnóstwo wcześniejszych prób żydowskich upowszechniania zwodniczej i nieprawdziwej propagandy okrucieństwa przed, podczas i po I wojnie światowej.

Pierwszy holokaust pokazuje zdumiewającą kolekcję wycinków z gazet i artykułów propagandowych od końca XIX wieku,  —  które mówiły o cierpieniach i nadchodzącej eksterminacji europejskiego żydostwa.

W nich odkrywamy,   — że dziesiątki razy przed II wojną światową Żydzi przywoływali kabalistyczną liczbę “6 milionów”,   — jako liczbę Żydów na skraju śmierci i destrukcji,   — w różnych okresach zamieszek i konfliktów w Europie i Rosji.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii Holokaust, JUDAIZM - ŻYDZI. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.