Stanisław Michalkiewicz sugeruje, że prezydentowi Dudzie przychylne jest WSI, BND i USA, a Jarosław Kaczyński kręci jakieś geszefty z Żydami

Michalkiewicz, Kaczyński, Żydzi (fot Jan Bodakowski), Duda (PAP) WSI

W swoim artykule „Pieriedyszka przed kampanią wrześniową” opublikowanym na łamach kanadyjskiego tygodnika „Goniec” Stanisław Michalkiewicz przypomniał, że trwa konflikt prezydenta Dudu z ministrem Macierewiczem.

Kolejną jego odsłoną była prezydencka odmowa wręczenia nominacji generalskich w święto Wojska Polskiego.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza prezydent skłócony z PiS chce zyskać poparcie armii, i mającej w niej w pływy WSI.

By wspierać prezydenta bardzo ochotny jest Kukiz i PSL, a nawet były szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz z PO.

Zapewne takie dobre notowania prezydenta Dudy wynikają z woli WSI, BND i USA.

Stanisław Michalkiewicz w swoim felietonie przypomniał, że Jarosław Kaczyński zapowiedział zakończenie miesięcznic smoleńskich, i dał do zrozumienia, że nie wiąże wiele nadziei z pracami komisji smoleńskiej MON.

Zdaniem Stanisława Michalkiewicza

— „katastrofa smoleńska powoli wyczerpuje swój potencjał mobilizujący, z czego wyciągnął wnioski również pan prezes Kaczyński”

i dla tego nowym live-motywem narracji politycznej PiS będą dążenie do reparacji wojennych od Niemiec.

Zdaniem publicysty

— „„Dążenie” do uzyskania od Niemiec reparacji może trwać jeszcze dłużej, niż „dążenie do prawdy”

w sprawie katastrofy smoleńskiej, a jego zdolność do emocjonalnego rozhuśtywania   wyznawców PiS najwyraźniej jest jeszcze większa niż „dążenia do prawdy”,   więc nic dziwnego, że pan prezes Kaczyński, jako wirtuoz intrygi, nie wahał się ani chwili i w ten klawisz uderzył”.

W swoim felietonie Stanisław Michalkiewicz przypomniał, że

— „pojawiły się też głosy, by sprawę reparacji od Niemiec powierzyć Żydom, którzy,  —  jak wiadomo,  —  trochę od Niemiec już wyciągnęli.

Coś może być na rzeczy, bo „Wirtualna Polska” doniosła o  — „tajemniczym spotkaniu” pana prezesa Kaczyńskiego z przedstawicielami środowisk żydowskich, podczas którego, w podobno niezwykle miłej atmosferze rozmawiano — „o przyszłości Żydów w Polsce””.

_________________

Jan Bodakowski

20 sierpnia 201

Za; http://wolnosc24.pl/2017/08/20/stanislaw-michalkiewicz-sugeruje-ze-prezydentowi-dudzie-przychylne-jest-wsi-bnd-i-usa-a-jaroslaw-kaczynski-kreci-jakies-geszefty-z-zydami/

O opiniach Stanisława Michalkiewicza pisaliśmy w
Stanisław Michalkiewicz – możliwe jest to, „że stacja telewizyjna TVN powstała z pieniędzy ukradzionych z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego”

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, FELIETONY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Stanisław Michalkiewicz sugeruje, że prezydentowi Dudzie przychylne jest WSI, BND i USA, a Jarosław Kaczyński kręci jakieś geszefty z Żydami

  1. gość pisze:

    Lewica żydowska niezadowolona ze spotkania Kaczyńskiego z… Żydami

    Gmina Żydowska w Warszawie opublikowała oświadczenie organizacji żydowskich, które zakwestionowały mandat żydowskich rozmówców prezesa PiS do reprezentowania „środowisk żydowskich”.

    http://www.ekspedyt.org/2017/08/21/lewica-zydowska-niezadowolona-ze-spotkania-kaczynskiego-z-zydami/

Możliwość komentowania jest wyłączona.