Niemiecki dziennikarz skazany na 6 miesięcy więzienia za artykuł o współpracy muzułmanów z nazistami |APEL!

Dziennikarz prosi internautów o nagłaśnianie tej sprawy w mediach społecznościowych.

fot. youtube

Niemiecki dziennikarz Michael Stürzenberger został skazany na 6 miesięcy więzienia w zawieszeniu na trzy lata za opublikowanie na Facebooku zdjęcia ze spotkania nazistowskich dygnitarzy z wielkim muftim Jerozolimy Muhammadem Aminem al-Husajnim oraz opisanie związków islamu z nazizmem w artykule „Hakenkreuz i Półksiężyc”.

Zdjęcie jest autentyczne, a al-Husajni faktycznie był wielkim admiratorem Hitlera oraz zwolennikiem utworzenia muzułmańskich dywizji Waffen-SS.

Po wojnie znalazł się na liście zbrodniarzy wojennych. 

Został aresztowany we Francji lecz uniknął skazania, ponieważ Francuzi postanowili wykorzystać go do poprawy swojej pozycji w świecie arabskim.

W artykule Stürzenberger zacytował Winstona Churchilla, który stwierdził, że Koran to —  „Mein Kampf” Mahometa — oraz powołał się na politologa Hamela Abdel-Samada, autora książki „Islamski faszyzm”.

Za pokazanie autentycznego zdjęcia oraz przedstawienie faktów dotyczących współpracy muzułmanów z nazistami, Stürzenberger został oskarżony o propagowanie symboli nazistowskich i obrazę islamu.

Sędzina, która go skazała, powiedziała, że przedstawione przez dziennikarza autentyczne zdjęcie   mogło u odbiorców wywołać niechęć do islamu i dlatego Stürzenberger musi zostać ukarany za jego opublikowanie.

Dziennikarz zapowiada apelację oraz prosi internautów o nagłaśnianie tej sprawy w mediach społecznościowych.

– Zobaczcie, co dzieje się w Niemczech. 

— Ten, kto krytykuje islam, kto krytykuje nazizm, kto ostrzega przed totalitarnymi aspektami obu ideologii, jest w Niemczech skazywany na więzienie.

To już nie jest demokracja. To jest totalitarna dyktatura

– mówi Stürzenberger.

Publiczność została wpuszczona na salę rozpraw po dwukrotnym przeszukaniu.   —  Nie pozwolono im wnieść na salę żadnych przedmiotów, nawet portfeli.

Stürzenbergerowi próbowano odebrać długopis.

Zezwolono mu na jego wniesienie dopiero wtedy, gdy wyjaśnił, że jako oskarżony musi mieć możliwość notowania, żeby móc odnieść się do przedstawianych argumentów.

– Będę głosił prawdę do końca moich dni. Będę ją głosił do ostatniego tchu.

Nie powstrzymają nas.   —  Będziemy mówili prawdę, aż każdy zobaczy, co się dzieje

  deklaruje dziennikarz.

_________________________

Przez Last updated Sie 19, 2017

Za; http://wprawo.pl/2017/08/19/niemiecki-dziennikarz-skazany-na-6-miesiecy-wiezienia-za-artykul-o-wspolpracy-muzulmanow-z-nazistami/

Komentarze

Gustavo Von Golemuss mówi emu

Czy Liga Muzułmańska RP To Tykająca Bomba Zegarowa?…

Przemilczane Fakty !!!…

https://www.youtube.com/watch?v=YujtwQYburg

Odpowiadać

Gustavo Von Golemuss mówi emu

Barcelona to fałszywa flaga to teatr dla gojów !!!

https://www.youtube.com/watch?v=i0Pe7vqAjhE

Odpowiadać

Gustavo Von Golemuss mówi emu

POLECAM !!! Prezydent Andrzej Duda w Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN…

https://gloria.tv/video/1QLmBDCjeDGN4qs1BVH3F7mTG

Odpowiadać

Gustavo Von Golemuss mówi emu

Para Prezydencka !!!…

https://www.youtube.com/watch?v=0C9SHb7522w

Odpowiadać

Normalny mówi emu

Gdyby napisał o współpracy nazistów z Żydami i dużym udziale Żydów ( min. 150 000, w tym generalicji ) w armii Hitlera pewnie by dostał kilka lat więzienia. A przecież jest coraz więcej książek – dokumentów historycznych w tym temacie. Kiedy świat wyleczy się z paranoi i obłudy ?!

Odpowiadać

Andrzej mówi emu

U nas ”faszyści z Legii ” wywiesili transparent jak niemiecy mordowali Warszawiaków, a ”antyfaszyści” byli tym faktem bardzo oburzeni. Orwell w czystej postaci.

Odpowiadać

Robert mówi emu

Chłopie pros o azyl polityczny w Polsce,to całe facebuce zostało podłozone przez tajniaków do ogólnoswiatowego pucowania bez zadnych oporów,beda nas wszystkich powoli urabiac,stare prawo zastepowac nowym,demokratycznym jak za czasów Adolfa,rok po roku zamykac w swiatowym getcie ludzkich biomaszyn podległych nadzorcom.

Odpowiadać

Ania mówi emu

Tekst bardzo pouczający włącznie z przypisami, jak Żydzi przekabacili Amerykanów , a co dopiero Polaków .
http://www.bibula.com/?p=72680

Odpowiadać

Robert mówi emu

Tak jak Ania mówi,agentura swiatowa, CIAmajdy maja nas jak w teatrze, technologia remote neural monitoring,V2K,dekoder mysli….wystarczy poczytac co to takiego fala mózgowa P300,i w zwiazku z tym Fala mózgowa P300 hakowanie umysłu……!!!!Armagedon,był sobie człowiek,nie zydowski.!

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA WSPÓLCZESNA, III Wojna Światowa?, ISIS, ISLAM, Niemcy, NIEMIECKI HITLERYZM, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, TOTALITARYZM, UNIA EUROPEJSKA, Wojna informacyjna - dezinformacja. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.