PO zaproponowała Bartoszowi Kramkowi miejsce na listach w przyszłych wyborach

Jak poinformowały portal Prawy.pl wiarygodne źródła, — wrocławskie struktury Platformy Obywatelskiej zaproponowały Bartoszowi Kramkowi miejsce na listach PO w kolejnych wyborach do parlamentu.

Niewykluczone, że wystartuje on także we wcześniejszych wyborach samorządowych, aby na stanowisku samorządowym przeczekać do wyborów do parlamentu.

Wrocławska PO podała pomocną dłoń Bartoszowi Kramkowi, który nawoływał do obalenia rządów PiS w Polsce.

Zagrożony zarzutami prokuratorskimi znalazł ciepłe schronienie w strukturach tego ugrupowania.

Otwartym pozostaje pytanie, — co stanie się z jego żoną, która również zagrożona jest zarzutami prokuratorskimi?

Być może, — mając męża w PO, — pani Kozlowska wyląduje w Nowoczesnej.

Nie  jest to wykluczone, jako że zarówno ugrupowaniu Nowoczesna jak i samej Kozlowskiej bardzo blisko do George’a Sorosa.

***

Anna Wiejak

Opublikowano 15 sierpnia 2017

Za; http://prawy.pl/55798-nasz-news-po-zaproponowala-bartoszowi-kramkowi-miejsce-na-listach-w-przyszlych-wyborach/

WSZYSTKIE PRAWA DO TEKSTU ZASTRZEŻONE. Możesz udostępniać tekst w serwisach społecznościowych, ale zabronione jest kopiowanie tekstu w części lub całości przez inne redakcje i serwisy internetowe bez zgody redakcji pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, MASONERIA, MASONERIA W POLSCE, Nowoczesna.pl-Petru - KOD, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, SS Galizien, UPA-OUN, Wojna informacyjna - dezinformacja, WYBORY, WYWIAD, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.