Czy Żydzi dzięki teczkom SB ukradną nasze lasy ?

04.03.2016 18:06 nieznośna lekkość smoleńskiego bytu

CyprianPolak – Mane tekel fares/ Smolensk is it false flag/ fuck NWO

Od dłuższego czasu zastanawiało mnie, że gdziekolwiek nie wjadę wgłąb lasu, tam widzę ogromne połacie świeżo wyciętego lasu. Zjawisko ma charakter masowy i zaobserwowałem je zarówno w Puszczy Knyszyńskiej jak i Białowieskiej czy Augustowskiej.

Mało kto już pamięta, że na początku lat 90-tych, od 12 kwietnia do 27 czerwca 1990 w archiwach MSW — (obecnie przejętych przez IPN), — bez żadnej podstawy prawnej i z pominięciem wszelkich procedur buszowała tzw”komisja Michnika„, czyli Adam Michnik z kolegami:

[…Komisja Michnika – nieformalna nazwa zespołu badawczego, który na wniosek Henryka Samsonowicza, ministra w rządzie Tadeusza Mazowieckiego miał się zająć aktami SB….],  […na prośbę ówczesnego szefa MSW Krzysztofa Kozłowskiego   — miała dostęp do archiwów MSW..].

Kim byli członkowie i inspiratorzy „komisji Michnika”?

Jerzy Holzer […Urodził się w Warszawie w zasymilowanej rodzinie żydowskiej, jako syn Ignacego Holzera….] […Był aspirantem w Instytucie Nauk Społecznych przy KC PZPR w latach 1954-1957, członek Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej (PZPR) w latach 1948-1979…], […W 1965 krótko współpracował z wywiadem PRL – pisał charakterystyki osób w Niemczech odpowiedzialnych za stosunki z PRL. Fakt współpracy ujawnił publicznie w 2005..]

Andrzej Ajnenkiel  […  W latach 1959–1981 był członkiem PZPR. Pełnił funkcję I sekretarza POP PZPR w Instytucie Historii PAN…]

Henryk Samsonowicz […Od 1956 należał do PZPR…], […Od 1967 był prodziekanem Wydziału Historycznego, w okresie 1970–1973 pełnił funkcję dziekana tej jednostki. W latach 1975–1980 był dyrektorem Instytutu Historycznego..], […Był członkiem komitetu poparcia Bronisława Komorowskiego przed wyborami prezydenckimi w 2010 i w 2015…]

Bogdan Kroll  […w latach 1949–1950 pracował w Zarządzie Wojewódzkim ZMP w Poznaniu…]  — (ZMP -młodzieżowa organizacja ideowo-polityczna, działająca w Polsce w latach 1948-1957 i wzorowana na radzieckim Komsomole. — Powołana została przez rządzących krajem komunistów do realizowania polityki ich partii wobec młodzieży, służyła indoktrynacji młodych, kształceniu nowych kadr dla władzy oraz pomocy w przebudowie społeczeństwa na modłę komunistyczną. Stanowiła jeden z symboli polskiego stalinizmu.).

Krzysztof Kozłowski[…  od 1965 do 2007 pełnił funkcję zastępcy redaktora naczelnego  „Tygodnika Powszechnego”..]

Co trzech facetów robiło przez kilka miesięcy w archiwach MSW zawierających teczki dawnych agentów i konfidentów SB i UB ? Bo przecież coś oprócz palenia papierosów musieli tam robić, skoro trwało to aż tyle czasu…

Niewiele na ten temat wiadomo, bo:

[…Komisja   miała charakter poufny i skutkiem jej działania było powstanie dwustronicowego sprawozdania stwierdzającego niekompletność akt oraz załącznika zawierającego wyrywkową listę materiałów archiwalnych, które zdaniem członków Komisji powinny zostać przekwalifikowane. — Nie zachowały się żadne informacje o tym, kto zażądał jakiej teczki, kiedy ją otrzymał, kiedy zwrócił, co kopiował lub wynotowywał – co nie powinno zachodzić przy korzystaniu z tego typu archiwów. …],  […Najprawdopodobniej mieli oni dostęp do akt osobowych byłych współpracowników UB i SB….]

Skazani jesteśmy więc na domysły.

— Wyobraźmy sobie, że „badacze” weszli w posiadanie dokumentów TW „Bolek”, TW „Oskar”, TW „Karol” oraz  setek innych osób ze świecznika polskiej polityki, biznesu, dziennikarstwa, wymiaru sprawiedliwości, wojska, nauki i kościoła.

Bardzo możliwe, że kierując się patriotyzmem przekazali te materiały prosto do Izraela albo do którejś z amerykańskich organizacji żydowskich (WJC, ADL, B’nai B’rith). 

Czy w tej sytuacji można się dziwić, że np. Bronisław Komorowski po spotkaniu z przedstawicielami środowisk żydowskich w USA ochoczo zadeklarował gotowość przeznaczenia polskich lasów na „rekompensatę” za tzw. „mienie żydowskie” (informacja wycekła dzięki Wiki Leaks)?

Czy można się dziwić, że uchwałę Sejmu RP o wypłacaniu z budżetu Polski emerytur Żydom mieszkającym w Izraelu przyjęto niemal jednogłośnie (tylko dwóch posłów było przeciw)?

Czy można się dziwić zapewnieniom Lecha Kaczyńskiego, który na zamkniętym spotkaniu w Izraelu zapewniał zgromadzonych tam Żydów, że bez względu na to, jaka partia w Polsce rządzi interesy Izraela są zawsze priorytetem ?

Czy można się dziwić, że w polskiej debacie publicznej w ogóle nie pojawia się temat roszczeń szacowanych na kwotę 65 mld USD wysuwanych pod adresem naszego kraju przez środowiska żydowskie   — a jednocześnie od czasu do czasu z przecieków dowiadujemy się, że w prywatnych rozmowach z Żydami politycy wszystkich niemal partii popierają te roszczenia i deklarują wsparcie ich realizacji ?

Autor artykułu: Andrzej Jędrzejewski

Uzupełniam o komentarz, który zamieścił pod swoim tekstem

Z ostatniej chwili.   —  Wiele wskazuje   na to, że kradzież polskich lasów już się rozpoczęła, ale prowadzona jest po cichu i na gigantyczną skalę.

W   oficjalnym   komunikacie   pojawiła   się   tylko   lakoniczna   informacja, że  —   „w Lasach Państwowych wzrosło pozyskanie „.

Od dłuższego czasu zastanawiało mnie, że gdziekolwiek nie wjadę wgłąb lasu, tam widzę ogromne połacie świeżo wyciętego lasu.

Zjawisko ma charakter masowy i zaobserwowałem je zarówno w Puszczy Knyszyńskiej jak i Białowieskiej czy Augustowskiej. — Nie wiem jak jest w innych rejonach Polski, ale podejrzewam, że podobnie.

Tu jest film pokazujący skalę grabieży:  https://youtu.be/SGoUqaLAV54

powyższe filmy- linki

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=x9o9m08F5AE

https://youtu.be/SGoUqaLAV54

Link do oryginalnego tekstu:

http://atj.salon24.pl/699450,czy-zydzi-dzieki-teczkom-sb-ukradna-nasze-lasy

źródło: http://cyprianpolak.neon24.pl/post/130150,czy-zydzi-dzieki-teczkom-sb-ukradna-nasze-lasy

Zapraszam też na swój

blog Cymes Mordor

http://cyprianpolak.blogspot.com/

_________________________

Za; https://7777777blog.wordpress.com/2017/02/03/czy-zydzi-dzieki-teczkom-sb-ukradna-nasze-lasy/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Bogactwa naturalne - złoża, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Wojna informacyjna - dezinformacja, WYWIAD, ŚRODOWISKO NATURALNE - EKOLOGIA. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

4 odpowiedzi na „Czy Żydzi dzięki teczkom SB ukradną nasze lasy ?

  1. wert pisze:

    Bzdura Bzdura Bzdura! Od II wojny zasobność polskich lasów rośnie i robią się coraz starsze. Przeciętnie rocznie na 1 ha lasu przyrasta 7m3 drewna, które przyjęliśmy wg obliczeń na pow próbnych założonych po wojnie. Niemcy, kraj porównywalny klimatycznie i dendrologicznie ok 2000 r przeprowadziły swoją inwentaryzację i wyszło im ok 11 m3 przyrostu! My rocznie wycinamy ok POŁOWY tego co przyrasta, czyli ok 3-4 m3. Od 1945 rośnie ten zapas drewna więc rośnie i pozyskanie dla polskiego przemysłu który jest PIĄTYM rynkiem drewna w Europie! Za jakiś czas staniemy przed problemem rozpadu coraz starszych drzewostanów- ich średni wiek stale rośnie. Las jak zboże rośnie, dojrzewa i człowiek może z niego pobierać PLON nie zakłócając równowagi biologicznej. Kto przetrzymuje zboże do jesieni? Las jest surowcem ODNAWIALNYM! Wyobraźmy sobie świat bez drewna: plastikowa podłoga plastikowa książka plastikowy fotel bujany przy kominku z plastikowym ogniem. Kuszące?

Możliwość komentowania jest wyłączona.