Żydzi coraz bezczelniejsi – Chloe Rose, Haaretz

Oby tylko nie skończyło się tak jak zawsze: potępieniem antysemityzmu!

My Polacy jesteśmy w Polsce u siebie i żaden żyd nie będzie miał prawa do oceny naszego stosunku do nich.

Żydzi z Polski precz!

Red GW.

===============

W Polsce jednak kryje się najciemniejszy zakamarek europejskiej duszy, haniebne dziedzictwo zdrady.

To właśnie tutaj unicestwiono największą na świecie społeczność Żydów –   jeden nieżydowski Polak na każdych dziesięciu polskich Żydów.

Chloe Rose, Haaretz

9 lipca 2017 roku w artykule — „Trump sprawił, że przyznanie się do żydowskiego pochodzenia   w   Polsce   stało się jeszcze trudniejsze”, — oprócz umniejszenia  istoty polskiego cierpienia podczas wojny, jawnego fałszowania statystyk ofiar i sugerowania polskiego współsprawstwa Holocaustu,   — pojawiły się między innymi następujące tezy:

— Polski prezydent Andrzej Duda i inni politycy prawicy już od lat propagują nieco „rozwodnioną” narrację na temat Holokaustu, tocząc wojnę z historykami i ocalałymi i nie zważając przy tym na fakty.

— W miarę jak młodzi polscy Żydzi starają się odbudować to, co utracono,   walczą oni z czymś więcej niż tylko politycznie umotywowane wyparcie.

Nierzadko bywa tak, że ich dziadkowie, po wielu latach kultywowania tradycji przodków w ukryciu, dopiero na łożu śmierci ujawniają swą żydowską   tożsamość.   —   Żydowskie matki i ojcowie, dziedzicząc strach ocalałych rodziców, zazwyczaj chrzczą swoje dzieci, aby je ochronić.

W   związku  z przekłamaniami i tezami opublikowanymi na łamach Haaretzu,
—  założyciel Reduty Dobrego Imienia, Maciej Świrski reprezentowany przez mecenas Monikę Brzozowską-Pasiekę   — występuje przeciwko wydawcy o usunięcie artykułu na czas trwania procesu o przeprosiny za naruszenie dóbr osobistych.

Będziemy informować Państwa o postępach w sprawie.

nadesl.

Sier 2017

Za; http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/6103-zydzi-coraz-bezczelniejsi-chloe-rose-haaretz

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Holokaust, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Roszczenia żydowskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.