TO ŻYDZI ZŁOŻYLI SKARGĘ NA LEGIĘ DO UEFA …

TVPINFO & PAP agentury żydowskiego terroru w Polsce

Tak sformułowane i rozpowszechnione informacje mają za główny cel zastraszenie Polaków w Polsce – to otwarty żydowski terror.

Klub Legii powinien zmusić prokuraturę do oskarżenia Centrum Wiesenthala przed sądem w Warszawie.

Red. GW.

================

Centrum Szymona Wiesenthala zaapelowało do Europejskiej Unii Piłkarskiej (UEFA) o ukaranie Legii Warszawa za środową napaść pod Płońskiem kibiców mistrza Polski na zawodników klubu Hapoel Petah Tikva z Izraela.

W liście do prezydenta UEFA, dyrektor ds. relacji międzynarodowych dr Shimon   Samuels   skrytykował atak, podkreślając, że incydent pod Płońskiem jest  

—  „wyraźnym naruszeniem dziesiątej z jedenastu wartości UEFA: szacunku”. —  Dodał,   że  —  „antysemityzm nie jest nowym zjawiskiem w Polsce, ale ten brutalny atak musi wywołać konsekwencje”.

Apel o areszt

Pisząc w imieniu Centrum Wiesenthala, zaapelował do UEFA o wezwanie władz Legii przed Komitet Dyscyplinarny UEFA w celu

— „przyjęcia odpowiednich środków przeciwko tym, którzy zostali zidentyfikowani   jako wojowniczy kibice za ich rasistowskie zachowanie na meczu piłki nożnej”,   — a także apelując o — „szybkie aresztowanie i ukaranie sprawców przez polskie władze”.

– Musimy pokazać czerwoną kartkę wszystkim objawom nienawiści i przemocy, które zniekształcają tę piękną grę

– podkreślił Samuels.

Według izraelskich mediów, które powoływały się m.in. na relacje przedstawicieli Hapoelu, incydent miał charakter antysemicki, a atakującymi byli zamaskowani fani Legii.

„Nie ma dowodów, że to kibice Legii”

Władze warszawskiego klubu w wydanym komunikacie poinformowały jednak, że wystąpią do Hapoelu Petah Tikwa   „o stosowne wyjaśnienia i sprostowania”.

Jak podkreślono, klub

— „po   zapoznaniu   się z faktami i po rozmowie z przedstawicielami MKS Ciechanów, nie widzi żadnych podstaw ani dowodów pozwalających twierdzić, że osoby biorące udział w zajściu były kibicami Legii”.

Byli przy Łazienkowskiej

„Kibice Legii Warszawa byli w tym czasie  —  (środa wieczorem – przyp. red.)   —  zaangażowani  we wspieranie klubu w meczu rewanżowym z FK Astana”

– podkreślono.

Jednocześnie zwrócono uwagę,

—   „że media, które bezpodstawnie publikują informację o rzekomym zaangażowaniu w incydent kibiców Legii, co nie ma żadnego potwierdzenia w dostępnych faktach, narażają klub na poważne straty wizerunkowe”.

Sprawę incydentu zbada Prokuratura Rejonowa w Płońsku.

Jej szefowa, prok. Ewa Ambroziak, powiedziała w czwartek po południu, że czeka na materiały związane ze zdarzeniem, które zbiera policja.

Prokurator Okręgowy w Płocku Przemysław Tarczyński oświadczył, iż ze wstępnych ustaleń wynika, że postępowanie może dotyczyć pobicia i zaboru mienia.   Zaznaczył, że gdyby z zebranych przez policję dowodów wynikało, iż tłem ataku mogły być motywy rasistowskie czy antysemickie, to wtedy kwalifikacja prawna postępowania zostanie zmieniona.

#wieszwiecej | Polub nas

Centrum Szymona Wiesenthala jest jedną z najbardziej wpływowych organizacji żydowskich na świecie. Zajmuje się ochroną praw człowieka, zachowania pamięci o Holokauście i walce z antysemityzmem.

PAP/Sier 2017

Za; http://gazetawarszawska.com/judaizm-islam/6104-tvpinfo-pap-agentury-zydowskiego-terroru-w-polsce

KOMENTARZ: … robią szum, bo cały świat zwrócił uwagę na SEKTORÓWKĘ LEGII! — sypie się żydowska narracja o powstaniu w getcie — najpierw Trump a teraz jeszcze TO!   — (dlatego Wildstein chce połączenia z Powstaniem Warszawskim jako jedno! za co  nawet został odznaczony przez Dudę!) — więc chcą za wszelką cenę odwrócić uwagę światowej opinii i przykryć ją swoim urojonym  „antysemityźmikiem” jako przykrycie  / m.j

No i kasa ucieka…! — cały świat dowiaduje się prawdy o zbrodniach jakich dokonano na Polakach podczas II wojny światowej, o zniszczeniach i grabieży Polski — a oni domagają się od Polaków urojonych „odszkodowań” za holokaust…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, Holokaust, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, JUDAIZM - ŻYDZI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, Roszczenia żydowskie, SPORT. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.