Odpowiedzialni za akt ludobójstwa na Polakach w sierpniu i wrześniu 1944

______________________________________________________

Dzisiaj swoim zwyczajem Mosaiści rozpoczęli świętowanie Rzezi Warszawskiej.   —  Przemawiał   Uzurpator Duda,  bp z pola Guzdek bez Krzyża do wielu « szlachetnych » okupantów Polski i Polaków.

Wszyscy zachwycają się demokracją, vetem Andrzeja Dudy ale jakoś nikt nie wspomina o tych, co zostali skazani i odsiadują wyroki za malwersacje z czasów władzy PO.  — Czyli   z   tą demokracją to taki blef dla naiwnych, tak jak z tym vetem, bo przecież chodzi o to aby ci sami pozostali « panami » w Polsce i aby legalizować to same okupacyjno – kryminalne państwo idąc i głosując na swych okupantów lub ich kolaborantów.

Powstanie Warszawskie było największą akcją zbrojną rdzennej ludności w okupowanej przez reżim judeo-satanistów z Niemiec Europie.

Gotowość bojowa na dzień 1 sierpnia 1944 r. to ok. 40-50 tys. Polaków.  W okresie trwania Powstania w Warszawie zginęło ok. 18 tys. powstańców, a 25 tys. zostało rannych natomiast   — straty wśród ludności cywilnej były ogromne i wyniosły ok. 180 tys. zabitych.

Pozostałych przy życiu mieszkańców Warszawy, ok. 500 tys., wypędzono ze zniszczonego miasta.

Jeżeli przeanalizujemy dane Powstania Warszawskiego zauważymy istotny szczegół otóż zdecydowanie — więcej zginęło ludności cywilnej od tzw. bojowników.

Więc  w tym powstaniu nie chodziło o samo powstanie—  czy wybuchnie czy też   nie   — ale   ilu   Polaków  judeo-sataniści i ich kolaboranci są skłonni zabić i w tym celu ich agentura doprowadziła do wybuchu tego Powstania !!!

https://rafzen.wordpress.com/2015/10/18/rekordzista-swiata-w-mordowaniu-ludzi/

Innymi słowy pisząc — zrobiono czystkę dla nowej władzy uformowanej w Lublinie,  która za swych ojców założycieli mieli Józefa Stalina, Winstona Churchilla, Franklina Delano Roosevelta oraz Władysława Raczkiewicza.

To oni   formalnie   ponoszą  odpowiedzialność za Rzeź Warszawską wykonaną przez ich sojusznika cywilizacyjnego Adolfa Hitlera, a który podobno zwalczał żydowski komunizm w Rosji.

Każdy logicznie myślący dowódca, który widzi na swym polu oddziaływania militarnego   zorganizowaną formę zbrojnej rewolty musi przeanalizować jego osobistą sytuację oraz sytuację wroga,   — a także polityczne umiejscowienie rewolty.

Hitler dobrze wiedział, że Polscy Powstańcy nigdy nie staną obok żołnierzy rosyjskich   dowodzonych  przez żydów — czyli może dojść do sytuacji, w której judeo-sataniści z Rosji będą konfrontować się z rdzenną ludnością w Polsce   — i tym samym z małą formą zachęty nowa władza w Polsce skutecznie spowolni natarcie reżimu żydowskiego z Rosji w kierunku zachodnim.

Zatem co skłoniło go do eksterminacji Polaków w Warszawie?

Otóż ci wszyscy kolesie ludobójcy postanowili wyrżnąć jak najwięcej Słowian pod różnymi uzasadnieniami i w tym celu wywołali II żydowską wojnę światową.

Władysław Raczkiewicz   — szef junty londyńskiej, która zleciła zabicie legalnego Prezydenta RP gen. Bolesława Wieniawy – Długoszewskiego oraz uwięziła w areszcie domowym Marszałka Edwarda Śmigły – Rydz Naczelnego Wodza Polskich Sił Zbrojnych   — ponosi odpowiedzialność za Rzeź Warszawską 1944 w takim samym stopniu jak Winston Churchill, Franklin Delano Roosevelt, Józef Stalin oraz Adolf Hitler.

Raczkiewicz za wywołanie zbrojnej rewolty, ludobójcy solidarni Winston Churchill, Franklin Delano Roosevelt, Józef Stalin   — ponoszą odpowiedzialność   jako   ci,   którzy nie udzielili pomocy swym sojusznikom, — natomiast Adolf Hitler  za realizację ludobójstwa na Polakach w Warszawie.

Wszyscy oni działali wspólnie i w porozumieniu celem zabicia jak największej ilości Słowian.

_______________

juillet 31, 2017

Za; https://rafzen.wordpress.com/2017/07/31/odpowiedzialni-za-akt-ludobojstwa-na-polakach-w-sierpniu-i-wrzesniu-1944/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Powstanie Warszawskie, ROCZNICE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.