w co gra PiS? – Wybudzenie ministra Mariusza Kamińskiego? …. żarty jakieś?

szefowa wspomnianej fundacji, p. Kozlovska, troszczy się o rosyjską propagandę w towarzystwie Anny Fotygi i Agnieszki Romaszewskiej

______________________

(…) Portal senatora nad senatorami Biereckiego:

—  „Minister Mariusz Kamiński, koordynator Służb Specjalnych wziął pod lupę niebezpieczne działania Fundacji Otwarty Dialog”

27 lipca!!!  dopiero,    pod lupę wziął !

I nawet dał nam nadzieję, że

— „samowolka FOD MOŻE zostać …. (sic) niebawem powstrzymana.

Minister Koordynator Służb Specjalnych zwrócił się do Ministra Spraw Zagranicznych o prześwietlenie organizacji.

25 lipca 2017   Mariusz   Kamiński   wysłał do Witolda Waszczykowskiego pismo z PROŚBĄ (sic!) o wszczęcie kontroli dotyczącej działań FOD.

Szef MSZ, jako minister właściwy ze względu na działalność FOD, uprawniony jest do kontroli działalności FOD i zbieżności z deklarowanymi celami.”

A teraz najlepsze:

— „Minister Mariusz Kamiński ZWRACA UWAGĘ na działania (które wraz ze skutkami wszyscy bez jego zwracania widzieliśmy) podejmowane przez Fundację Otwarty Dialog i przewodniczącego Rady Fundacji Bartosza Kramka.”

„Podkreśla, że pojawiają się WĄTPLIWOŚCI (sic!!) — czy działania te mieszczą się w celach statutowych fundacji.

Dlatego zwraca się o podjęcie niezbędnych środków, określonych w ustawie z dnia 6 kwietnia 1984 r. o fundacjach, w ramach nadzoru sprawowanego przez szefa MSZ nad działalnością organizacji.”

A teraz uwaga:

„Minister Koordynator zwrócił się również o PRZEKAZANIE INFORMACJI (aaaaa!!!)

— czy FOD korzystała ze środków publicznych pozostających w dyspozycji Ministra Spraw Zagranicznych bądź innych podmiotów publicznych i ewentualną wysokość tych kwot.”

***

To  jest jakiś matriks – minister wszystkich bezpiek, który jest od WIEDZENIA
—  „zwraca się z prośbą”, —  „wyraża wątpliwości”, —  „zwraca się o przekazanie informacji”.

Który jest od ZAPOBIEGANIA, OCHRONY, wysyła do innego wiernoty (moje!) takie pismo-dupochron.

To ja, —  korzystając z okazji,   —  też się niniejszym zwracam z prośbą – do Pani Premier Szydło:

—  żeby jako pracodawca ministra Kamińskiego szybciutko wysłała go na badania lekarskie,   —  bo bez pozytywnej opinii lekarza specjalisty medycyny   pracy, dalsze trzymanie tego ministra na tym, newralgicznym dla państwa nieteoretycznego stanowisku   —  jest grą w ruletkę i to rosyjską.

A póki co wygląda na to, że w 2017 roku, w dużym, europejskim kraju, mamy wybór pomiędzy bandą złodziei i bandą idiotów.

A na deserek:

—  szefowa wspomnianej fundacji, p. Kozlovska, troszczy się o rosyjską propagandę w towarzystwie Anny Fotygi i Agnieszki Romaszewskiej

______________

Fedorowicz Ewaryst – 27 Lipca, 2017 – 12:04/ http://niepoprawni.pl/blog/fedorowicz-ewaryst/wybudzenie-ministra-mariusza-kaminskiego

ZOBACZ:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Sejm, Trybunał Konstytucyjny RP. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.