Dudą kierują ludzie z fundacji Georga Sorosa !

***

To jest totalny skandal! — Nie wiem, czy takie działanie Dudy w tak bardzo ważnej  sprawie – niejako na zlecenie fundacji Sorosa – nie kwalifikuje się pod Trybunał Stanu?

Bo co innego z tym można zrobić? – Na taczce przecież wywieźć go nie wypada! : /

***

Apel Zespołu Ekspertów Prawnych [Fundacji Batorego] do Prezydenta RP o powstrzymanie wejścia w życie ustaw o Sądzie Najwyższym, Krajowej Radzie Sądownictwa oraz o ustroju sądów powszechnych

W wysłanym w nocy apelu Zespół Ekspertów [Fundacjin Stefana Batorego] stwierdza, że — ustawy te ingerują w fundamentalne wartości konstytucyjne i podważają zasady niezależności sądów i niezawisłości sędziowskiej.

Do apelu dołączono opinie o ustawach o Sądzie Najwyższym, Krajowej Radzie Sądownictwa oraz o ustroju sądów powszechnych

– czytamy na stronie Fundacji Stefana Batorego ufundowanej w czasach komuny przez, … George’a Sorosa >>> www.batory.org.pl/…/zespol_eksperto…

Wysłany w nocy przez Fundację Batorego apel nosi datę 23 lipca 2017 r.

Sedno apelu brzmiało:

—   „zwracamy  się do Pana o powstrzymanie wejścia w życie niszczących polskie sądownictwo ustaw i skierowanie do ponownego ich rozpatrzenia przez Sejm„.

Nie   wiem   czy   wczesnym   rankiem,   ale dnia następnego 24 lipca 2017r., Pan Andrzej Duda,   chyba nie jako Prezydent, tylko „Wysoki Komisarz Sorosa na Polskę”, [Fundacja Batorego założona została jeszcze za komuny przez Sorosa]   zarządził co następuje:

— „otóż zdecydowałem o tym, że zwrócę z powrotem do rozpatrzenia Sejmowi,   czyli   —  zawetuję   Ustawę   o Sądzie Najwyższym, jak również Ustawę o Krajowej Radzie Sądownictwa”.

– No i mamy skandal szanowni Państwo!

Duda „rozpatrzył” apel zgodnie z wolą fundacji Sorosa!

– Duda ma w DU*IE Polaków !

ŻEBY BYŁO JESZCZE CIEKAWIEJ, JAK WIDZIMY WYŻEJ

„Generał-Gubernator” obiecał przedstawić Polakom nowe wersje ustaw reformujących polskie sądownictwo. / Pytany w Programie I Polskiego Radia o to, „kiedy poznamy skład zespołu ekspertów, który przygotuje prezydenckie propozycje w sprawie reformy sądownictwa”

– Minister Łopiński odpowiedział:

– To generalnie będą przygotowywali prawnicy,  

—  „kiedy poznamy zespół ekspertów, który przygotuje prezydenckie propozycje w sprawie reformy sądownictwa”, 

— pracujący w Kancelarii Prezydenta, czyli to najbliższe zaplecze prezydenta, pod kierunkiem zapewne jednego z ministrów” – powiedział rzecznik prezydenta.

– Jak dodał,   —  na   dalszym etapie prac, zostaną do nich włączone różne środowiska.”

– No cóż, obawiam się, że „prezydenckie propozycje” już przygotował zespół ekspertów Fundacji Batorego, …    jedyne co pozostało, to zapewne je tylko „odgrzać”, w Pałacu Namiestnikowskim. : /

Nie wiem tylko, czy działanie Dydy w tak ważnej sprawie, niejako „na zlecenie Sorosa”, nie kwalifikuje się pod prokuratora i Trybunał Stanu?

m.neon24.pl/9d84a02c21f319c…

Soros:

”Kaczyński odniósł sukces” robiąc z muzułmanów diabła
Soros: Chociaż Kaczyński i Orbán to bardzo różni ludzie, reżimy, jakie zamierzają ustanowić są bardzo podobne. Jak sugeruję, starają się wykorzystać mieszankę nacjonalizmu etnicznego i religijnego w celu utrwalenia się przy władzy. >>> ziut.neon24.pl/post/132052,soros-ka…

W pewnym sensie, starają się przywrócić ten rodzaj demokracji pozornej, jaka panowała w okresie między pierwszą a drugą wojną światową za czasów admirała Horthyego z Węgier i marszałka Piłsudskiego w Polsce.

 

Gdy są u władzy, są oni w stanie uchwycić niektóre instytucje demokracji, które są i powinny być autonomiczne, czy to bank centralny, lub sąd konstytucyjny.

Orbán już to zrobił; Kaczyński zaczyna dopiero teraz. – Będzie trudno ich [Kaczyńskiego i Orbana] usunąć”.

George Soros to ten, … pierwszy od lewej obok „Złotek Rybki” Komorowskiego

Instrukcja fundacji Otwarty Dialog – jak obalić Kaczyńskiego
ziut.neon24.pl/post/139443,instrukc…

Za: ziut.neon24.pl/post/139518,sensacja…

_________________________________

28 lipca 2017

Za; https://gloria.tv/article/n14zf4EMrwgB1x1C6MWjzWLna

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, MASONERIA, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji, Sejm, Trybunał Konstytucyjny RP, WYBORY. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.