W Polsce zdrajcy są bezkarni.

Dawna Polska upadła m.in. przez bezkarność zdrajców – dziś niestety ponownie   przerabiamy tę samą historię.  — Jak informuje portal Niepodlegla Polska:

Unia Europejska to „mięczaki” — orzekł Radek Sikorski wyraźnie niezadowolony z reakcji Brukseli na sytuacje w Polsce.

Sikorski wystąpił w brytyjskim programie telewizyjnych Channel4 News,   gdzie   ubolewał,   że  —  Komisja Europejska jeszcze nie pozbawiła Polski prawa głosu, ani nie wstrzymała należnych Polsce subwencji.

Naganę   dostała  również brytyjska premier Theresa May. — Sikorski nie ukrywał, że jest — „niezadowolony” z faktu, iż Konserwatyści „zachowują się cicho” w obliczu działań „polskich nacjonalistów”.

Czym   innym   jest,   jeśli na Polsce jak na burej suce jedzie jakaś żydowska bladź   z   El Pais   (El Pais   i   laureatka   „Złotej Menory”   plują na   Polskę) czy lewicowy The Guardian,  — w którym zadaniowana picz krytykuje brytyjską parę książęcą za wizytę w Polsce (Ocieplili wizerunek przerażającego rządu).

Nie dziwi mnie nawet wyjątkowa bezczelność niemieckiej stacji ZDF, która odwołuje się od wyroku sądowego i nie chce przeprosić za „polskie obozy smierci”   —  tłumacząc   tym,   że — jak nie rządził PiS to takie wyroki nie zapadały   (por.http://wprawo.pl). – no cóż, ostatecznie ich matki i ich ojcowie.

Z   tokiem  myślenia ZDF zgodzi się myślę niejeden platformers czy KOD-omita –   jak   nie   rządził   PiS,   — to  spokojnie można było kraść i brać łapówki, — a   sędzia na   zlecenie   i   tak w razie czego puścił wolno, zaś jedyna niedogodność to konieczność okresowych spotkań się na stacji benzynowej czy cmentarzu.

Czym   innym   jest natomiast, kiedy były wieloletni ambasador RP, od Ameryki Południowej po USA, po raz kolejny opluwa publicznie swój kraj:

2016: Ambasador Polski w USA porównuje sytuację w kraju do 1968 roku. Schnepf: Boję się o swoje dzieci. Boję się o Polskę

Były AMBASADOR znów pluje na Polskę! Kłamliwy list Schnepfa rozsyłany w USA!

Zadać można retoryczne pytanie: — czyje interesy i jakiej diaspory reprezentował ten członek-założyciel loży masońskiej B’nai B’rith w Polsce, który jeszcze rok  temu,   —   a   więc   będąc   wciąż   ambasadorem   w   USA   — przyprawiał nam   gębę antysemitów, co akurat w Ameryce jest oskarżeniem największego kalibru.

Pomińmy Annę Applebaum, która chyba w reakcji na odjęcie konfitur jej i mężowi — (a cham łatwo przywyka do darmowego Pomerola), — w amoku wystawia nam laurki  w’The Washington Post”   — (por.Żona Sikorskiego: Islam? To Polacy są największym zagrożeniem! — i słusznie,

— czy to czasem nie profesor Bydłoszewski mówił, że w czasie okupacji bardziej bał się Polaków niż Niemców – mam nadzieję, że dożyję jeszcze takich czasów, że to Polska będzie budzić strach w jej wrogach).

Co innego wspominany na początku Radosław Sikorski, — były szef MON-u, marszałek Sejmu i wieloletni Minister Spraw Zagranicznych oraz niedoszły kandydat na prezydenta RP !!!  

— Ten człowiek ubolewa,   że   —  KE  jeszcze nie pozbawiła Polski prawa głosu, ani nie wstrzymała należnych Polsce subwencji, publicznie, bez cienia zażenowania.

I jeszcze jeden przykład:

Gronkiewicz-Waltz ustalała z Merkel umieszczenie uchodźców w Warszawie. ,,Bardzo chętnie nam pomoże”. Wcześniej Prezydent mówiła: ,,Nie boję się Polski muzułmańskiej”

Z Merkel,   — wbrew legalnym władzom własnego państwa.

Zachodzi teraz pytanie:   — czy naród i państwo tolerujące takie zachowania ma szansę przetrwać?

Uważam, że nie..

_________________________

25.07.2017

Za; http://macgregor.neon24.pl/post/139480,w-polsce-zdrajcy-sa-bezkarni

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, POlska w likwidacji. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.