Trybunał Narodowy orzeka 19 lipca A.D. 2017 infamię

Napisano 4 godziny temu |

___________________________________________________________________________________

Trybunał Narodowy orzeka 19 lipca A.D. 2017 infamię wobec współczesnych Marii Gurowskich Sand i Fajg Mindla Jarosław Staszkiewicz – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze Sylwia Bańka-Mrozewska – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze Paweł Siwek – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze Marek Gajdecki – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze Andrzej Muszka – […]

Trybunał Narodowy orzeka 19 lipca A.D. 2017 infamię wobec współczesnych Marii Gurowskich Sand i Fajg Mindla

  1. Jarosław Staszkiewicz – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  2. Sylwia Bańka-Mrozewska – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  3. Paweł Siwek – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  4. Marek Gajdecki – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  5. Andrzej Muszka – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  6. Grzegorz Stupnicki – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  7. Anna Skibińska – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  8. Maria Migoń-Karwowska – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  9. Paweł Woźniak – Sędzia Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  10. Ewelina Sempowicz – Referendarz sądowy w Sadzie Rejonowym w Jeleniej Górze
  11. Konrad Kosowski – Wiceprezes Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  12. Ryszard Sułtanowski – Prezes Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  13. Andrzej Żuk – Prezes Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze
  14. Dorota Witek – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  15. Junona Gajewska – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  16. Klara Łukaszewska – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  17. Tomasz Skowron – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  18. Waldemar Masłowski – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  19. Andrzej Tekieli – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  20. Barbara Żukowska – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  21. Ewa Szymańska-Habzda – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  22. Beata Kostaś – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  23. Piotr Gregier – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  24. Liliana Gambal – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  25. Tomasz Sproch – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  26. Beata Glazar – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  27. Maria Lechowska – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  28. Marek Buczek – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  29. Alicja Izydorczyk – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  30. Urszula Wiewióra – Sędzia Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  31. Jadwiga Kwapiszewska – Wiceprezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  32. Robert Bednarczyk – Wiceprezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  33. Wojciech Damaszko – Prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  34. Edyta Gajgał – Prezes Sądu Okręgowego w Jeleniej Górze
  35. Jacek Kielar – Sędzia Sądu Rejonowego w Złotoryi
  36. Krzysztof Wieczysty – Sędzia Sądu Rejonowego w Bolesławcu
  37. Rafał Gruca – Sędzia Sądu Rejonowego w Bolesławcu
  38. Wojciech Bąk – Sędzia Sądu Rejonowego w Kamiennej Górze
  39. Agnieszka Pilarczyk – Sędzia Sądu Rejonowego w Krakowie Śródmieście
  40. Adam Janusz – Sędzia Sądu Rejonowego w Krakowie Śródmieście
  41. Katarzyna Wierzbicka – Wiceprezes Sądu Okręgowego w Krakowie
  42. Bartosz Kusyk – Sędzia Sądu Rejonowego w Wołowie
  43. Magdalena Sroka-Barwińska – Sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Krzyki
  44. Magdalena Krośnicka-Zaleśny – Sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Krzyki
  45. Anna Statkiewicz – Sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Śródmieście
  46. Anna Muszyńska – Sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia – Śródmieście
  47. Anna Kochan – Sędzia Sądu Rejonowego dla Wrocławia-Śródmieście
  48. Wojciech Kociubiński – Sędzia Sądu Apelacyjnego w we Wrocławiu
  49. Wiesław Pędziwiatr – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  50. Stanisław Rączkowski – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  51. Sławomir Jurkowicz – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  52. Jolanta Burdukiewicz-Krawczyk – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  53. Dariusz Kłodnicki – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  54. Wojciech Wójcik – Sędzia Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  55. Barbara Krameris – Wiceprezes Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  56. Jacek Gołaczyński – Wiceprezes Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  57. Grażyna Szyburska-Walczak – Prezes Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu
  58. Tomasz Bazan – Sędzia Sądu Rejonowego w Warszawie – Mokotów
  59. Przemysłąw Kalinowski – Sędzia Sądu Najwyższego
  60. Ludwika Żak-Soroczyńska – Główny Specjalista w Zespole do Spraw Korespondencji przy Sądzie Najwyższym
  61. Barbara Żaczek-Zauszkiewicz – Główny Specjalista w Zespole do Spraw Korespondencji przy Sądzie Najwyższym
  62. Anna Surowiak – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  63. Mariusz Rybak – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  64. Marzanna Siemaszko – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  65. Grzegorz Chojnacki – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  66. Bożena Różańska – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  67. Tomasz Krzesiewicz – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  68. Tomasz Czułowski – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze
  69. Adam Kurzydło – Prokurator Rejonowy w Jeleniej Górze
  70. Edward Szafraniec – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze
  71. Michał Korczycki – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze
  72. Urszula Sondej – Prokurator Prokuratury Okręgowej w Jeleniej Górze
  73. Ewa Węglarowicz-Makowska – Prokurator Okręgowy w Jeleniej Górze
  74. Marek Gołębiowski – Prokurator Okręgowy w Jeleniej Górze
  75. Krzysztof Jach – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Dzierżoniowie
  76. Marta Polańska-Procków – Prokurator Rejonowy w Dzierżoniowie
  77. Marek Gorzkowicz – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Bolesławcu
  78. Tomasz Łoziński – Zastępca Prokuratora Rejonowego w Złotoryi
  79. Urszula Buczek – Asesor Prokuratury Rejonowej w Kamiennej Górze
  80. Mariusz Moszowski – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wałbrzychu
  81. Katarzyna Zagwojska – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Krzyki Zachód
  82. Katarzyna Salwa – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Krzyki Zachód
  83. Anna Kamińska – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia – Krzyki Zachód
  84. Agnieszka Wawrzynek – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia-Krzyki Wschód
  85. Adrian Kogut – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Psie Pole
  86. Jarosław Dorywała – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Psie Pole
  87. Małgorzata Rutowska – Prokurator Prokuratury Rejonowej dla Wrocławia Śródmieście
  88. Przemysław Baranowski – Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów
  89. Aleksandra Piasta-Pokrzywa – Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Mokotów
  90. Ireneusz Szeląg – Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście
  91. Dariusz Korneluk – Prokurator Prokuratury Rejonowej Warszawa-Śródmieście
  92. Agnieszka Hejnold – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Krakowie-Śródmieście Wschód
  93. Magdalena Sikora – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Krakowie-Śródmieście Wschód
  94. Anna Rafalska – Zastępca Prokuratora Rejonowego w Głubczycach
  95. Aleksandra Kinasiewicz – Prokurator Prokuratury Rejonowej Łódź-Bałuty
  96. Ryszard Ossowski – Prokurator Prokuratury Rejonowej w Wołowie
  97. Dariusz Szyperski – Prokurator Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu
  98. Anna Gwizdalska – Prokurator Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu
  99. Małgorzata Wasiak – Prokurator Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu
  100. Wojciech Kubiński – Prokurator Prokuratury Apelacyjnej we Wrocławiu
  101. Tomasz Małuch – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  102. Mirosław Chłopik – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  103. Janina Serowik – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  104. Janina Szmuda-Więckowska – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  105. Anna Czarnecka – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  106. Marek Cioś – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  107. Krzysztof Domagała – Prokurator delegowany do Prokuratury Generalnej
  108. Andrzej Seremet – Prokurator Generalny
  109. Jolanta Rucińska – Prokurator Prokuratury Krajowej
  110. Ludmiła Gaertig – Prokurator Prokuratury Krajowej
  111. Ryszard Tłuczkiewicz – p.o. Zastępcy Dyrektora Biura Prezydialnego w Prokuraturze Krajowej
  112. Halina Niemiec – Zastępca Dyrektora Departamentu Postępowania Sądowego w Prokuraturze Krajowej
  113. Zbigniew Siejbik – Dyrektor Departamentu Postępowania Sadowego w Prokuraturze Krajowej
  114. Agata Gałuszka-Górska – Zasępca Prokuratora Krajowego
  115. Bernadetta Misiewicz – Główny Specjalista w Ministerstwie Sprawiedliwości
  116. Iwona Łopińska – Zastępca Dyrektora Departamentu Sądów, Organizacji i Analiz Wymiaru Sprawiedliwości
  117. Waldemar Szmidt – Dyrektor Departamentu Sądów, Organizacji i Analiz Wymiaru Sprawiedliwości
  118. Piotr Niedzielak – Dyrektor Departamentu Sądów, Organizacji i Analiz Wymiaru Sprawiedliwości
  119. Monika Rydzak – Naczelnik Wydziału Skarg i Wniosków w BKiAW przy Ministerstwie Sprawiedliwości
  120. Jakub Jamka – Zastępca Dyrektora BKiAW przy Ministerstwie Sprawiedliwości
  121. Magdalena Olczyk – Starszy specjalista w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich
  122. Adam Graczek – Główny Specjalista w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich
  123. Przemysław Możejko – Główny specjalista w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich
  124. Krzysztof Marczuk – Główny specjalista w Biurze Rzecznika Praw Obywatelskich
  125. Piotr Sobota – Naczelnik Wydziału do Postępowań Organów Ścigania przy RPO
  126. Irena Lipowicz – Rzecznik Praw Obywatelskich
  127. Adam Bodnar – Rzecznik Praw Obywatelskich
  128. Ledi Bianku – 65, Polska, profesor prawa, sędzia Europejskiego Trybunału Praw Człowieka w Strasburgu od 1 lutego 2008
  129. Gabriele Kucsko-Stadlmayer -wysłanym z Austrii sędzia (i prawnik) Europejskiego Trybunału Praw Człowieka (EKPC)
  130. Anna Chomiuk-Żywalewska -Główny Specjalista – Kierownik Zespołu ds. Koordynacji Kontroli w Biurze Kontroli i Audytu Wewnętrznego Ministerstwa Sprawiedliwości
  131. Marcin Warchoł – Podsekretarz Stanu
  132. Patryk Jaki – Sekretarz Stanu
  133. Zbigniew Ziobro – Minister Sprawiedliwości Prokurator Generalny

PREZES

Trybunału Narodowego

z siedzibą w Jeleniej Górze

Grzegorz Niedźwiecki

Napisane przez: Socjolog61


http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

19 lipca 2017

Za; http://3obieg.pl/trybunal-narodowy-orzeka-19-lipca-a-d-2017-infamie

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii AFERY PRAWA, APELE - KOMUNIKATY, III RP, JUDAIZACJA POLSKI, Trybunał Konstytucyjny RP. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Trybunał Narodowy orzeka 19 lipca A.D. 2017 infamię

  1. mgrabas pisze:

    nic nie zrozumiałem o co chodzi w słowach: „Trybunał Narodowy orzeka 19 lipca A.D. 2017 infamię wobec współczesnych Marii Gurowskich Sand i Fajg Mindla”
    czy mogę prosić o przetłumaczenie tych słów na j.polski?
    nie wiem czy TN orzekł infamię wspólczesnych czy infamię Marii jakiejśtam i infamię jeszcze kogoś, czy może infamię sądziów, których listę wymieniono poniżej tamtych zacytownych słów?
    ten artykuł jest dla mnie niezrozumiały

Możliwość komentowania jest wyłączona.