W przeddzień rocznicy zbrodni w Jedwabnym Jerzy Robert Nowak przypomina o odpowiedzialności Niemców. Dodatkowo masakruje Kurskiego, Dudę, Kaczyńskiego – Wideo.

Jerzy Robert Nowak fot Jan Bodakowski

Zdaniem profesora Jerzego Roberta Nowaka, autor bajek o odpowiedzialności Polaków z zbrodnie w Jedwabnym Jan Tomasz Gros to hochsztapler, nieuk i kłamca, oszczerca żydowski.

Mówiąc o rocznicy Jedwabnego profesor przypomniał, że rok temu telewizja Jacka Kurskiego nie wyemitowała zaplanowanego filmu ujawniającego prawdę o Jedwabnym. — Zdaniem profesora Jacek Kurski to daleki od patriotyzmu lizus, który się nie nadaje na prezesa TVP.

Według profesora prezydent Duda działa w interesie żydowskim, zapewne otumaniony przez swoją żonę Żydówkę.

W wywiadzie profesor Jerzy Robert Nowak przypomniał, że  — Lech Kaczyński zablokował ekshumacje w Jedwabnym

— czym pozwolił na trwanie antypolskiego kłamstwa o odpowiedzialności Polaków za Jedwabne — (ciała zamordowanych Żydów z przestrzelonymi kośćmi świadczyły, że Żydzi byli zamordowani przez Niemców, którzy mieli broń, a nie przez rozbrojonych Polacy).

O bajkopisarzu piszącym o Jedwabnym pisaliśmy w
Chodakiewicz: Zignorujmy głupoty Grossa

8 lipca 2017 / Za; http://wolnosc24.pl/2017/07/08/wideo-w-przeddzien-rocznicy-zbrodni-

Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, HISTORIA POLSKI, III RP, JEDWABNE, JUDAIZACJA POLSKI, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, Roszczenia żydowskie, Zbrodnie niemieckie w Polsce. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „W przeddzień rocznicy zbrodni w Jedwabnym Jerzy Robert Nowak przypomina o odpowiedzialności Niemców. Dodatkowo masakruje Kurskiego, Dudę, Kaczyńskiego – Wideo.

  1. HKW pisze:

    Reblogged this on Justice4Poland.

Możliwość komentowania jest wyłączona.