Ukraiński „prawy sektor” jest z Izraela!

jarosz-koszerny 1„CZŁONKOWIE „PRAWEGO SEKTORA” to UKRAIŃSCY ŻYDZI, którzy MIESZKALI w IZRAELU, OTRZYMALI OBYWATELSTWO, PRZESZLI SZKOLENIE WOJSKOWE w ARMII IZRAELSKIEJ (CAHAL), a następnie WRÓCILI na UKRAINĘ.” !!!

*****

KOMENTARZ Marucha w dniu 2015-01-29 |[…] Tekst pochodzi ze strony Konwentu Narodowego Polskiego, ale jest tak szokujący, że postanowiłem go skopiować. Potwierdzałoby to wszystko, o czym tu pisaliśmy – że za „rewolucją” na Ukrainie stoi Wielki Syjon, który chce stworzyć w tej części Europy państwo żydowskie, jako kolejny punkt realizacji planu podboju świata   przez   syjonistyczną ośmiornicę.   Stosują dokładnie te same metody – terroryzm, dzięki którym powstał Izrael.

Nie   można   się   też   dziwić,   że wszystkie media w Polsce śpiewają jak chór – jednym głosem, realizują wszak te same wytyczne. — Nic im nie przeszkadza, że w skład nowych władz wchodzą potomkowie bandziorów z UPA, wiedzą, że ci będą systematycznie usuwani.

Czytaj dalej…

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii III RP, JUDAIZACJA POLSKI, Kresy Wschodnie, Miejsca Męczeństwa Polaków, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, PO, POLITYKA, Roszczenia ukraińskie, Roszczenia żydowskie, SS Galizien, Ukraina, UPA-OUN, Wołyń, Zbrodnie ukraińskie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.