Rozróba w meczecie w Warszawie… Muzułmanie konfiskują kościoły i klasztory oraz inne… – czyli islam w natarciu!

Meczet w Warszawie ulica Wiertnicza 103/ foto: Wikipedia

Rozróba w Warszawskim meczecie. Dziennikarz Witold Gadowski poinformował za pośrednictwem Twittera o bijatyce, która miała miejsce w warszawskim meczecie. Na miejsce przybyli funkcjonariusze policji oraz pracownicy firmy ochroniarskiej. — Oczywiście mainstreamowe media o tym nie informują.

Rozróba w meczecie w Warszawie. Na miejscu 6 radiowozów i ochrona. Media oczywiście milczą / dziś przed południem 4 lipca 2017

Meczet w Warszawie ulica Wiertnicza 103/ foto: Wikipedia

Rozróba w Warszawskim meczecie. Dziennikarz Witold Gadowski poinformował za pośrednictwem Twittera o bijatyce, która miała miejsce w warszawskim meczecie. Na miejsce przybyli funkcjonariusze policji oraz pracownicy firmy ochroniarskiej. — Oczywiście mainstreamowe media o tym nie informują.

Do awantury pod meczetem w Warszawie doszło dziś przed południem. Wybuchła pomiędzy muzułmanami reprezentującymi – jak podaje na Twitterze dziennikarz Gadowski  –  „dwie frakcje”.

Na razie nie wiadomo, czy w incydencie pod meczetem na ulicy Wiertniczej ktoś został poszkodowany. Media głównego nurtu milczą.

Czytaj dalej

Nowe Niemcy. Od „tęczy” do półksiężyca

fot. REUTERS/Dinuka Liyanawatte/FORUM

Zrównanie przez Bundestag małżeństwa z układami jednopłciowymi wprawiło „tęczową” międzynarodówkę w iście triumfalny nastrój.

Jednak powody do zadowolenia mają również brodaci bojownicy spod znaku półksiężyca.   —   Oto  bowiem smakowity kąsek, jaki stanowią ziemie położone nad Renem…

Ansbach,    Berlin,   Wurzburg, Essen, Monachium – to tylko kilka miast, które w ostatnim czasie padły ofiarą terrorystycznych zamachów o zróżnicowanym przebiegu i liczbie ofiar.

Czytaj dalej

Holandia: nie pomarańczowa lecz tęczowa! – Zobacz co się stało z Holandią!

Zobacz co się stało z Holandią! To już nie jest „pomarańczowy” kraj. Rządzi tam niepodzielnie „tęcza”. — Homodyktatura nie znosi słów krytyki i bezkompromisowego obnażania jej prawdziwego oblicza. Zwłaszcza jeśli robią to katolicy. Czy już niedługo tak będą wyglądały Niemcy?

Zachód dąży do samobójstwa. Wyrok wykona islam

fot. pixabay.com

Liberalne władze Zachodu wydają się dążyć do narodowego samobójstwa.

Podobnie jak „Rok 1984” George’a Orwella uznają za wskazówkę do zarządzania państwem, a nie brutalne ostrzeżenie przed życiem w socjalistycznym reżimie, tak książkę Jeana Raspaila pt. „Obóz świętych” uważają za przepis na importowanie milionów ludzi z Trzeciego Świata i doprowadzenie tym samym do upadku zachodniej cywilizacji.

Większość ludzi na Zachodzie cierpi na „złudzenie trwałości”, co oznacza, że ich zdaniem jutro wyglądać będzie tak, jak dziś, a kolejny rok nie będzie odmienny od bieżącego.

Mają rację co do tego, że w krótkim czasie niewiele się zmieni. Jednak w dalszej perspektywie Zachód uruchomił ciąg wydarzeń, które całkowicie zmienią nasze społeczeństwo jeszcze przed 2050 r., nie wspominając o tym, co wydarzy się do końca tego wieku.

Czytaj dalej

Miłosierdzie czy układy z politykami? Postać Chrystusa jako uchodźcy na potrzeby kolonizacji kulturowej

Ks.   Bortkiewicz:   Miłosierdzie   czy   układy   z   politykami? Postać Chrystusa jako uchodźcy na potrzeby kolonizacji kulturowej

 Luiza Dołęgowska, Fronda.pl: Trwają starania medialne niektórych środowisk o popularyzację pojęcia ,,korytarze humanitarne” i akceptację tego zjawiska, o którym już rozmawialiśmy na łamach naszego portalu (link: TUTAJ).  —  Sprawa jest jednak coraz bardziej nagłaśniana   i   popularyzowana   przez   kilku   hierarchów   kościelnych.  — Dlaczego główny   nacisk  kładzie się nie na faktyczną pomoc uchodźcom, a na to, że muszą oni znaleźć się w Polsce?   —  Ten upór nie świadczy raczej o   chęci pomocy potrzebującym ale wygląda jak przymuszenie Polski, rządu, aby koniecznie uchodźcy znaleźli się na polskiej ziemi…

Czytaj dalej

Islamska chrystianofobia szaleje w Turcji. Muzułmanie konfiskują kościoły i klasztory

________________________________________________

Przynajmniej 50 kościołów, klasztorów i chrześcijańskich cmentarzy w południowo-wschodnim rejonie Turcji, w okolicach miasta Mardin, zostało skonfiskowanych  w ostatnim czasie przez rząd. —  O ich losie zdecyduje organ rządowy zajmujący się nauczaniem islamu.

Obiekty te należą do Syryjskiego Kościoła Prawosławnego. Niektóre z nich to starożytne zabytki, jak monaster Mor Gabriel z IV w.

O losie zagrabionego majątku kościelnego zadecyduje Diyanet, organ zajmujący   się kwestiami religijnymi,   —  zwłaszcza nauczaniem islamu w tym kraju

Czytaj dalej

Biskup opowiada o fali islamskiego terroryzmu wstrząsającego południem Filipin

fot. Ariana News / Wikimedia Commons

Myśleliśmy, że u nas nie będzie jak na Bliskim Wschodzie. Przeliczyliśmy się

– powiedział filipiński biskup Edwin de la Peña y Angot, opowiadając o wybuchu konfliktu z islamskimi terrorystami w Malawi.

Miasto Marawi na południu Filipin od dwóch tygodni boryka się z falą islamskiej   przemocy.     —    Według   lokalnych   źródeł   ofiarą   grupy   „Maute”,  powołującej się na związki z ISIS, padło już ponad 100 osób.

Ponadto islamiści zmusili 12 tys. osób do porzucenia swoich domów, zaprezentowali w internecie wideo, na którym pokazują niszczenie lokalnej katedry oraz porwali wikariusza generalnego i kilku jego współpracowników.

Czytaj dalej

Arcybiskup Tunisu: tysiące Tunezyjczyków walczą po stronie ISIS. Co będzie kiedy wrócą do kraju?

Fot. Reuters / FBI / Handout via Reuters / Forum

„Przyszłość niepokoi nas bardziej niż dzień dzisiejszy” 

– nie kryje obaw arcybiskup Tunisu Ilario Antoniazzi.

Duchowny wyraził niepokój, że Tunezyjczycy, którzy wyjechali walczyć w szeregach ISIS prędzej czy później, ale już zdecydowanie bardziej zradykalizowani, wrócą do swojej ojczyzny.

Jak zauważył hierarcha  walczący po stronie tzw. Państwa Islamskiego będą mogli bez problemu wrócić do kraju, gdyż wszyscy mają tunezyjskie paszporty.

Czytaj dalej

A o tych zamachach media milczą – Na naszych oczach odbywa się rzeź chrześcijan…

Fot. cdn.milo.yiannopoulos.net

Na naszych oczach odbywa się rzeź chrześcijan. Ale ona nas nie obchodzi. Bo odbywa się dalej niż leży Londyn, Berlin i Paryż.  Nie dotyka przypadkowych ludzi, ale starannie wybranych przez oprawców.

Ludzi,   którzy mogli przeżyć, jeśli tylko wypowiedzieliby jedno zdanie! Ale z jakiegoś powodu odmawiają.

Paryż.   — Atak pod Luwrem. Czerwone paski wszystkich telewizji, przerywane programy radiowe, portale internetowe zalewają teksty o terrorystach, o załamanych krewnych ofiar, o stanie zdrowia rannych.

Czytaj dalej

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, GLOBALIZM, III RP, ISIS, ISLAM, JUDAIZACJA POLSKI, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, SPOŁECZNO-POLITYCZNE. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.