Witajcie w Rzymie, kolebce europejskiej cywilizacji. Szokujące nagranie z ulic Wiecznego Miasta [VIDEO

fot. Twitter

To nie Trzeci Świat a miasto, bez którego nie było by europejskiej kultury, religii i prawa.

Niesprzątane od tygodni ulice, sterty śmieci, włóczące się bez celu grupy mężczyzn – tak dziś wygląda Rzym.

Włochy zmagają się z ogromnym kryzysem imigracyjnym, ale ponieważ nie doszło tam do spektakularnych zamachów, w Europie jest o tym cicho.

Tymczasem od początku roku do tego kraju przybyło ponad 83 tys. migrantów – poinformowało włoskie MSW, aktualizując dane po rekordowym napływie zanotowanym pod koniec czerwca.

Włoski resort spraw wewnętrznych odnotował w najnowszym raporcie, że w porównaniu z pierwszą połową zeszłego roku w tym samym okresie roku 2017 przybyło o 18 proc. migrantów więcej. — Jest wśród nich prawie 10 tys. nieletnich.

Włoska agencja prasowa ANSA cytuje Wysokiego Komisarza ONZ ds. Uchodźców Filippo Grandiego, który oświadczył, że

—  „to, co dzieje się we Włoszech na naszych oczach, to tragedia”.

Oglądając ten film trudno się z nim nie zgodzić.

za; http://wolnosc24.pl/2017/07/02/witajcie-w-rzymie-kolebce-europejskiej-cywilizacji-szokujace-nagranie-z-ulic-wiecznego-miasta-video/

ZOBACZ:

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, ISIS, ISLAM, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, Sobór Warykański II, UNIA EUROPEJSKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ, Włochy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Witajcie w Rzymie, kolebce europejskiej cywilizacji. Szokujące nagranie z ulic Wiecznego Miasta [VIDEO

  1. realista pisze:

    Nie rozumiem stanowiska papieża Franciszka,który widząc co dzieje się w Rzymie nadal nalega,aby kraje Europy przyjmowały najeźdźców. Czy zatracił instykt samozachowawczy?

Możliwość komentowania jest wyłączona.