MIELIŚMY RACJĘ! Zdrada episkopatu! Caritas będzie sprowadzał islamistów do Polski! – Przywróćmy Kościół w ręce chrześcijan! Purpuraci sprowadzają do Polski uchodźców! (93)

Przywróćmy Kościół w ręce chrześcijan! Purpuraci sprowadzają do Polski uchodźców! (93)

MIELIŚMY RACJĘ! Zdrada episkopatu! Caritas będzie sprowadzał islamistów do Polski!

Wszystko o czym mówił Jacek Międlar w skasowanym przez YT filmie pt. „Przywróćmy Kościół w ręce chrześcijan. Purpuraci sprawdzają islamistów do Polski (93)” —  okazało się prawdą.   —  Bolesną prawdą.

Konferencja Episkopatu Polski, w porozumieniu z Witoldem Waszczykowskim oraz rękami Caritasu, zbuduje w Polsce korytarz humanitarny dla uchodźców.

Oznacza to, że Caritas przyjmie uchodźców w specjalnie przygotowanych obozach.

Rzekomo tych najbardziej potrzebujących.

Jaka jest prawda, doskonale wiemy.  — Niestety, decyzje już zostały podjęte.

Posłuchajcie i przekonajcie się. Biskupi zdradzili Polaków i zaprowadzają nam fundamentalny islam, a w konsekwencji zbrodnie, gwałty, niszczenie cywilizacji łacińskiej i Nowy Porządek Świata.

Fot. Youtube / Kliknij w zdjęcie, żeby posłuchać video

Za; http://wprawo.pl/2017/06/13/mielismy-racje-zdrada-episkopatu-caritas-bedzie-sprowadzal-islamistow-do-polski/

Za; https://gloria.tv/video/HTVRXYQ12Ec33vuZFJj6dkRNL

Celny KOMENTARZ na gloria.tv

Weronika.S31 maj

Jednakże popularność Jana Pawła II, do którego nawiązuje ks. Jacek Międlar nie przełożyła się na wzrost wiary. Była to popularność papieża jakby sama dla siebie. Dość kontrowersyjne jest powoływanie się z zasady hierarchów w Polsce, na nauczanie Jana Pawła II, jakby jego nauczanie, a nie Ewangelia Jezusa Chrystusa były fundamentem Kościoła. Wprowadzenie określenia ,,związki niesakramentalne,, na związki cudzołożne może sugerować mniej uważnym katolikom, że są to związki bezgrzeszne. Franciszek idzie dalej i chce im udzielać Komunii Świętej.

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii ANTYPOLONIZM, APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, III RP, ISIS, ISLAM, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, PiS - Prawo i Sprawiedliwość, POLITYKA, POlska w likwidacji, Sobór Warykański II, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.