„Fabryki migrantów”- mocny materiał TVP o uchodźcach. Materiał pokazuję jaką rolę w niszczeniu Europy odgrywa George’a Soros [VIDEO] |POLECAM!

Soros skrupulatnie realizuję swój plan, niszczenia cywilizacji zachodu. Organizacje pozarządowe przesuwają coraz bardziej na południe obszar prowadzenia akcji ratunkowych na Morzu Śródziemnym. Według ekspertów, w ten sposób napędzają biznes przemytników i pogłębiają kryzys migracyjny w Europie.

Wiele organizacji, które pośredniczą w transporcie imigrantów, ma mieć związek z Sorosem. Taką jest założony w 2014 roku MOAS.

Tutaj jeden ze statków uczestniczących w tym procederze:

Reakcja internautów na to zdjęcie była jednoznaczna.

Na temat roli Sorosa w nielegalnym procederze zalewania Europy prze imigrantów   z   Afryki  i   Bliskiego Wschodu wypowiedział się premier Węgier Victor Orban.

–   Inwazja   ta napędzana   jest z jednej strony przez przemytników ludzi,  a z drugiej strony przez tych działaczy, którzy wspierają wszystko, co osłabia państwa narodowe

Soros nie został dłużny premierowi Orbanowi i tak mu odpowiedział:

–   Jego   plan traktuje ochronę granic państwowych jako cel i uchodźców jako przeszkodę.

Nasz plan traktuje ochronę uchodźców jako cel i narodowe granice jako przeszkody.

Orban oskarżał pro imigracyjne organizacje pozarządowe, że

—  „uczyniły sobie sposób na życie z kryzysu imigracyjnego”,

zwracając uwagę na te finansowane przez samego Sorosa.

Poniżej film,  który pokazuję jak imigranci kulturowo wzbogacają Europę.

http://www.tvp.info/32963807/

TVP-INFO/Nizlomni/ Wolność24

Za; http://wolnosc24.pl/2017/06/27/fabryki-migrantow-mocny-material-tvp-o-uchodzcach-material-pokazuje-jaka-role-w-niszczeniu-europy-odgrywa-georgea-soros-video/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, EKUMENIZM, FILMY - MUZYKA, FINANSJERA ŚWIATOWA, FOOTO RELACJE - Z DJ Ę C I A, GLOBALIZM, ISIS, ISLAM, JUDAIZM - ŻYDZI, KOŚCIÓŁ POSOBOROWY, Multikulturalizm, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, POLITYKA, Sobór Warykański II, SPOŁECZNO-POLITYCZNE, TOTALITARYZM, UNIA EUROPEJSKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „„Fabryki migrantów”- mocny materiał TVP o uchodźcach. Materiał pokazuję jaką rolę w niszczeniu Europy odgrywa George’a Soros [VIDEO] |POLECAM!

  1. bal pisze:

    niech nie pozwalają oni ogarną Europe to oni potem tu będą chcieli rządzić a kto normalny na to nie pozwoli tylko odeśle i tam im będą pomagać a nie rozwalać kraje innych gdzie mózg do myślenia

Możliwość komentowania jest wyłączona.