PayPal zablokował zbiórkę na statek powstrzymujący napływ imigrantów przez Morze Śródziemne [WIDEO]

____________________________________________________________________

PayPal Inc. – amerykańskie przedsiębiorstwo oferujące usługi płatnicze umożliwiające przedsiębiorcom i konsumentom posiadającym adres e-mail wysyłanie oraz odbieranie płatności przez Internet, — zablokowało konto francuskim i niemieckim aktywistom Generation Identitaire.

Zbiórka miała na celu zdobycie funduszy na wypożyczenie łodzi, mającej blokować statki podejmujące z morza imigrantów płynących przez Morze Śródziemne do Europy.

—  Nasze zasady uniemożliwiają korzystanie z naszych usług przez firmy, których działalność promuje nienawiść, przemoc lub nietolerancję rasową

  — powiedział rzecznik firmy PayPal, tłumacząc francuskiej stronie Rue89 powody zablokowania konta.

Generation Identitaire prowadzi akcję pod nazwą „Defend Europe” (Chroń Europę) od pierwszych dni maja.

Zapowiedziała wtedy, że ​​planuje zebrać „zespół profesjonalistów, wyczarterować  łódź   i   popłynąć   na   Morze Śródziemne, aby powstrzymać statki”, które wyławiają setki migrantów.

Do tej pory PayPal było jednym z niewielu systemów płatniczych, które umożliwiały finansowanie kampanii „Defend Europe”.

Inicjatywa okazała się sukcesem, ponieważ w ciągu kilku tygodni zdołano przekroczyć   początkowy  cel wynoszący 50 tys. euro, — zbierając w sumie ponad 65 tys.

Jednak   do PayPal,   —  z prośbami o zablokowanie zbiórki zwróciły się tysiące osób i ostatecznie firma uległa.

— Kampania nadal przyjmuje darowizny za pośrednictwem karty kredytowej.

Przed miesiącem grupa działaczy identytarystycznych z Włoch, Niemiec, Austrii i Francji blokowała na wybrzeżu Morza Śródziemnego statek „Aquarius”   — należący do organizacji SOS Mediterranee.

Stowarzyszenie  SOS Mediterranee zostało założone w maju 2015 r. w Berlinie.   —  Jego   celem było zakupienie z prywatnych darowizn statku, który powinien być w stanie przyjąć na pokład 600 do 800 migrantów zdążających do Europy i zapewnienie im prowizorycznej opieki medycznej.

_______________________

ZOBACZ  —  emjot:

Skandal! Lewackie organizacje pomagają przerzucać tysiące uchodźców. Dlaczego to robią? | POLECAM!

Włochy: Identaryści zablokowali na morzu statek przewożący nielegalnych imigrantów

________________________

Źródło: Collecte anti-réfugiés : PayPal a (enfin !) gelé le compte des identitaires

Opublikowano: 15 czerwca 2017

Za; http://www.dzienniknarodowy.pl/6970/paypal-zablokowal-zbiorke-na-statek-powstrzymujacy/

Reklamy
Ten wpis został opublikowany w kategorii APELE - KOMUNIKATY, FINANSJERA ŚWIATOWA, ISIS, ISLAM, MOWA NIENAWIŚCI, NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, UNIA EUROPEJSKA, WALKA Z WIARĄ KATOLICKĄ. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.